archive-nl.com » NL » B » BILJARTENZEELAND.NL

Total: 280

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • competities > kader > teamsamenstelling - Biljarten in Zeeland
    22 38 2 110 Teamleider Ies t Mannetje Speellokaal CAFÉ HONKY TONK Slagveld 1 3231 AN BRIELLE tel 0181 414916 Speeldag vrijdag 19 30 uur 5 Kaderteam s Lands Welvaren 1 15249 Teamsamenstelling Kaderteam s Lands Welvaren 1 Nr BondsNr Naam Moyenne NO Categorie Caramboles Status 1 128578 Peter de Bree 14 25 57 1 180 2 173219 Robert van Stevendaal 16 72 57 2 200 3 141794 Danny Walhout 10 78 57 2 160 4 123433 Jan Goudzwaard 9 36 38 2 130 5 149470 Jan Eickenboom 8 15 38 2 120 6 128870 Sjaak Walhout 7 69 38 2 110 7 221040 Jaap Cijsouw 7 56 38 2 110 8 126891 Jaap van der Weijde 7 56 38 2 110 Teamleider Danny Walhout Speellokaal s Lands Welvaren A De Koningstraat 5 4434 AG KWADENDAMME tel 0113 649283 Speeldag vrijdag 19 30 uur 6 HWA Verhaar BKS 15254 Teamsamenstelling HWA Verhaar BKS Nr BondsNr Naam Moyenne NO Categorie Caramboles Status 1 116429 Pieter van der Veen 11 78 NO 38 2 150 2 119804 Peter London 10 70 38 2 140 3 212023 Piet Veen 8 68 38 2 120 4 119801 Wim van de Goor 7 51 38 2 110 5 209198 Dick Exalto 6 93 38 2 110 6 154137 Piet Verhaar 6 76 38 2 110 7 119707 Chris van Eijk 5 65 38 2 110 8 120654 Jaap Schmitt 4 35 38 2 110 Teamleider Piet Verhaar Speellokaal HET WAPEN VAN ALBLASSERDAM Dam 24 2952 AB ALBLASSERDAM tel 078 6914711 Speeldag zondag 12 30 uur 7 Kaderteam s Lands Welvaren 2 31806 Teamsamenstelling Kaderteam s Lands Welvaren 2 Nr BondsNr Naam Moyenne NO Categorie Caramboles Status 1 220791 Danny Belaey 14 29 NO 57 2 180 2 208693 Sjoerd Breas 9 04 38 2 130 3 215153 Ronald van Geyt 7 02 38 2 110 4 208694 Jos Breas 6 77 38 2 110 5 182002 Pierre van den Berg 5 46 38 2 110 6 180553 Phuc Nguyen 5 15 38 2 110 7 151163 Luc Peeters 4 47 38 2 110 Teamleider Jos Breas Speellokaal s Lands Welvaren A De Koningstraat 5 4434 AG KWADENDAMME tel 0113 649283 Speeldag zondag 13 00 uur 8 Bellevue F van Giessel slijptechniek 15442 Teamsamenstelling Bellevue F van Giessel slijptechniek Nr BondsNr Naam Moyenne NO Categorie Caramboles Status 1 178723 Nathaniel Nguyen 13 12 38 2 170 2 201225 Remko van Oosterom 10 74 38 2 140 3 133516 Frans van de Luijtgaarden 9 66 38 2 130 4 100239 René Franken 8 44 38 2 120 5 133411 Ton van Loon 8 37 38 2 120 6 101501 Marius van Nispen 7 77 38 2 110 7 133722 Jan Verdult 6 92 38 2 110 8 214881 Wilfred Buijzen 4 96 38 2 110 Teamleider Nathaniel Nguyen Speellokaal ZAAL BELLEVUE Antwerpsestraatweg 188 4624 JJ BERGEN OP ZOOM tel 0164 240247 Speeldag woensdag 19 30 uur 9 HWA Hotel van Krimpen 15258 Teamsamenstelling HWA Hotel van Krimpen

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/competities/kader/teamsamenstelling/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive


  • competities > kader > stand en uitslagen - Biljarten in Zeeland
    F van Giessel slijptechniek De Posthoorn RBS 1 6 2 wo 11 11 2015 19 30 182 s GBC De Posthoorn RBS 2 4 4 vr 13 11 2015 19 30 184 HWA Hotel van Krimpen Honky Tonk 2 6 2 Speelronde 8 Dag Datum Tijd Nr Team A Team B Uitslag wo 18 11 2015 19 30 179 HWA Alblasserdam s GBC 5 3 Speelronde 9 Dag Datum Tijd Nr Team A Team B Uitslag do 19 11 2015 19 30 183 t Groene Hart HWA Verhaar BKS 6 2 Speelronde 11 Dag Datum Tijd Nr Team A Team B Uitslag vr 20 11 2015 19 30 198 Kaderteam s Lands Welvaren 2 De Posthoorn RBS 1 2 6 Speelronde 9 Dag Datum Tijd Nr Team A Team B Uitslag zo 22 11 2015 13 00 186 Kaderteam s Lands Welvaren 2 HWA Alblasserdam 1 7 Speelronde 5 Dag Datum Tijd Nr Team A Team B Uitslag zo 22 11 2015 14 00 161 Kaderteam s Lands Welvaren 1 HWA Alblasserdam 6 2 Speelronde 11 Dag Datum Tijd Nr Team A Team B Uitslag wo 25 11 2015 19 30 193 Bellevue F van Giessel slijptechniek BV De Ram 1 4 4 Speelronde 10 Dag Datum Tijd Nr Team A Team B Uitslag do 26 11 2015 19 30 187 De Posthoorn RBS 2 Kaderteam s Lands Welvaren 2 5 3 do 26 11 2015 19 30 188 BV De Ram 1 t Groene Hart 3 5 do 26 11 2015 19 30 189 De Posthoorn RBS 1 s GBC 2 6 vr 27 11 2015 19 30 190 Honky Tonk 2 Kaderteam s Lands Welvaren 1 4 4 vr 27 11 2015 19 30 191 HWA Alblasserdam Honky Tonk 1 6 2 zo 29 11 2015 11 00 192 HWA Verhaar BKS Bellevue F van Giessel slijptechniek 2 6 Speelronde 4 Dag Datum Tijd Nr Team A Team B Uitslag zo 29 11 2015 13 00 156 Kaderteam s Lands Welvaren 2 t Groene Hart 2 6 Speelronde 13 Dag Datum Tijd Nr Team A Team B Uitslag zo 29 11 2015 19 30 207 t Groene Hart Kaderteam s Lands Welvaren 1 0 8 Speelronde 11 Dag Datum Tijd Nr Team A Team B Uitslag wo 02 12 2015 19 30 194 s GBC HWA Verhaar BKS 8 0 do 03 12 2015 19 30 195 t Groene Hart Honky Tonk 2 6 2 vr 04 12 2015 19 30 196 Kaderteam s Lands Welvaren 1 HWA Hotel van Krimpen 2 6 vr 04 12 2015 19 30 197 Honky Tonk 1 De Posthoorn RBS 2 6 2 Speelronde 12 Dag Datum Tijd Nr Team A Team B Uitslag wo 09 12 2015 19 30 200 BV De Ram 1 s GBC 4 4 do 10 12 2015 19 30 199 De Posthoorn RBS 2 HWA Alblasserdam 0 8 do 10 12 2015 19 30 201 De Posthoorn RBS 1 Honky Tonk 1 7 1 vr 11 12 2015 19 30 202 Honky Tonk 2 Bellevue F van Giessel slijptechniek 4 4 vr 11 12 2015 19 30 203 HWA Hotel van Krimpen t Groene Hart 6 2 zo 13 12 2015 11 00 204 HWA Verhaar BKS Kaderteam s Lands Welvaren 2 6 2 Speelronde 13 Dag Datum Tijd Nr Team A Team B Uitslag wo 16 12 2015 19 30 205 Bellevue F van Giessel slijptechniek HWA Hotel van Krimpen 3 5 wo 16 12 2015 19 30 206 s GBC Honky Tonk 2 4 4 vr 18 12 2015 19 30 208 HWA Alblasserdam De Posthoorn RBS 1 6 2 vr 18 12 2015 19 30 209 Honky Tonk 1 HWA Verhaar BKS 6 2 zo 20 12 2015 13 00 210 Kaderteam s Lands Welvaren 2 BV De Ram 1 4 4 Speelronde 14 Dag Datum Tijd Nr Team A Team B Uitslag wo 06 01 2016 19 30 211 Bellevue F van Giessel slijptechniek Kaderteam s Lands Welvaren 1 2 6 wo 06 01 2016 19 30 212 s GBC HWA Hotel van Krimpen 6 2 do 07 01 2016 19 30 213 De Posthoorn RBS 2 De Posthoorn RBS 1 8 0 vr 08 01 2016 19 30 215 Honky Tonk 1 BV De Ram 1 2 6 zo 10 01 2016 13 00 216 Kaderteam s Lands Welvaren 2 Honky Tonk 2 4 4 Speelronde 15 Dag Datum Tijd Nr Team A Team B Uitslag do 14 01 2016 19 30 217 t Groene Hart Bellevue F van Giessel slijptechniek 4 4 do 14 01 2016 19 30 218 BV De Ram 1 HWA Alblasserdam 4 4 vr 15 01 2016 19 30 219 Honky Tonk 2 Honky Tonk 1 3 5 vr 15 01 2016 19 30 220 HWA Hotel van Krimpen Kaderteam s Lands Welvaren 2 6 2 zo 17 01 2016 11 00 222 HWA Verhaar BKS De Posthoorn RBS 2 2 6 Speelronde 16 Dag Datum Tijd Nr Team A Team B Uitslag wo 20 01 2016 19 30 223 s GBC t Groene Hart 8 0 do 21 01 2016 19 30 224 De Posthoorn RBS 2 BV De Ram 1 2 6 do 21 01 2016 19 30 225 De Posthoorn RBS 1 HWA Verhaar BKS 8 0 vr 22 01 2016 19 30 227 Honky Tonk 1 HWA Hotel van Krimpen 1 7 zo 24 01 2016 13 00 228 Kaderteam s Lands Welvaren 2 Kaderteam s Lands Welvaren 1 5 3 Speelronde 17 Dag Datum Tijd Nr Team A Team B Uitslag wo 27 01 2016 19 30 229 Bellevue F van Giessel slijptechniek s GBC 6 2 do 28 01 2016 19 30 230 BV De Ram 1 De Posthoorn RBS 1 5 3 vr 29 01 2016 19 30 232 Honky Tonk 2 De Posthoorn RBS 2 4 4 vr 29 01 2016 19 30 233 Kaderteam s Lands Welvaren 1 Honky Tonk 1 6 2 vr 29 01 2016

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/competities/kader/standenuitslagen/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • competities > kader > karakteristieken - Biljarten in Zeeland
    remise voor hoop in de harten van de bezoekers Pierre van den berg en Sjoerd Breas zorgden dat de punten mee naar Kwadendamme e o gingen ronde 9 Kaderteam s Lands Welvaren 1 Bv De Ram 1 1 7 Peter de Bree Frans van Hoey 36 180 3 Robert van Stevendaal Wilbert van Dijke 250 160 11 Danny Walhout Adrie Pols 148 160 8 Jan Goudzwaard Hans Snellen jr 29 120 6 Een kansloze missie is de conclusie Bij gebrek aan informatie blijft het hierbij s Lands Welvaren 2 HWA Alblasserdam 1 7 Sjoerd Breas 110 38 2 Reijer van Kooten 210 neo57 2 87 210 10 Jos Breas 140 38 2 Jan de Bruin 210 57 2 76 160 9 Jos Breas 130 38 2 Gerard Bosman 130 38 2 130 110 20 Ronald van Geyt 110 38 2 Gerard Johler 180 57 2 64 180 10 Een kansloze missie tegen de Alblasserwaarders Alleen Jos Breas wist in een van zijn twee partijen met een gelijkspel de eer te redden ronde 10 Honky Tonk 2 s Lands Welvaren 1 4 4 Ies t Mannetje 160 38 2 Peter de Bree 200 57 1 160 129 8 Ton Meeldijk 130 38 2 Danny Walhout 160 57 2 69 160 11 Peter Boers 110 38 2 Jan Goudzwaard 140 38 2 110 134 14 Wim Lugtenburg 110 38 2 Jaap van der Weijde 130 38 2 82 130 10 Een beetje zuur punt voor de bezoekers die dicht bij de overwinning waren De sterk spelende Jaap van der Weijde en Danny Walhout zorgden voor de winstpartijen Peter de Bree verloor kansloos en Jan GoudzwaArd kwam bij de eindafrekening 6 caramboles tekort om zijn rteam aan de overwinning te helpen ronde 11 s Lands Welvaren 2 De Posthoorn 2 2 6 Michael Vuurens 110 38 2 Sjoerd Breas 140 38 2 180 77 12 Ronald van Geyt 110 38 2 Bas Reedijk 170 38 2 110 55 10 Wim Barendrecht 170 38 2 Pierre van den Berg 110 38 2 170 74 13 Bas van der Wilt 110 38 2 Jos Breas 110 38 2 110 50 9 De op het laatste moment opgeroepen Ronald van Geyt won als enige van het team zijn partij in de vooruit gespeelde wedstrijd tegen de ploeg uit Maasdam Voor het overige kwam de thuisploeg er niet aan te pas ronde resp 12 en 4 s Lands Welvaren 1 t Groene Hart 8 0 Peter de Bree 200 57 1 Jim van der Zalm Neo57 2 200 166 10 Danny Walhout 160 57 2 Hidde Lub 200 57 2 160 91 6 Jan Goudzwaard 140 38 2 John van der Zalm 120 38 2 140 118 22 Jaap van der Weijde 130 38 2 Joop Bodaan 110 38 2 130 37 7 Voor het eerste team leverde de voor hen vooruit gespeelde ontmoeting met t Groene Hart uit ronde 13 geen problemen op Met een riante overwinning werd het duel afgesloten Opvallende prestatie waren er van Danny Walhout die van acquit met 53 vertrok en Jaap van der Weijde die nog iets beter deed door ook van acquit met 55 uit de blokken te schieten voor laatstgenoemde was het meteen haast een halve partij Ook Peter de bree deed positief van zich spreken door in het 57 1 een serie van 75 te produceren s Lands Welvaren 2 t Groene Hart 2 6 Sjoerd Breas 140 38 2 Jim van der Zalm 200 Neo57 2 116 200 12 Ronald van Geyt 110 38 2 Hidde Lub 200 57 2 110 122 13 Pierre van den Berg 110 38 2 John van der Zalm 120 38 2 86 120 7 Jos Breas 110 38 2 Joop Bodaan 110 38 2 78 110 21 Het inhaal duel dat aansluitend op het eerste werd gespeeld leverde voor het tweede slechts een keer partij winst op en opnieuw was dat voor invaller Ronald van Geyt Drie keer op rij kwam hij aan tafel en alle drie de partijen werden gewonnen Daarmee was de koek op voor de Bevelanders omdat Jos Breas Pierre van den Berg en Sjoerd Breas allen tekort kwamen ronde 13 s Lands Welvaren 2 BV De Ram 1 4 4 Sjoerd Breas 140 38 2 Adrie Pols 190 57 2 56 190 13 Pierre van den Berg 110 38 2 Frans van Hoey 180 57 2 110 108 17 Phuc Nguyen 110 38 2 Wilbert van Dijke 160 57 2 48 160 12 Phuc Nguyen 130 38 2 Hans Snellen jr 130 38 2 130 99 20 Een goede prestatie van de Bevelandse kadristen De nummer drie van de lijst werd een punt afgepakt en dat maag voor de hekkensluiter een opmerkelijke prestatie worden genoemd Sjoerd Breas en Phuc Nguyen verloren een partij Pierre van den berg en Phuc Nguyen die een dubbel speelde wonnen elk een keer s Lands Welvaren 2 blijft weliswaar rode lantaarndrager maar kan toch met opgeheven hoofd de winterstop in ronde 14 Bellevue van Giessel s Lands Welvaren 1 2 6 Ton van Loon 140 38 2 Peter de Bree 190 57 1 137 190 12 Nathaniel Nguyen 140 38 2 Robert van Stevendaal 260 57 2 140 205 9 Jan Verdult 110 38 2 Jan Goudzwaard 130 38 2 50 110 14 Wilfred Buijzen 110 38 2 Jan Eickenboom 110 38 2 92 110 9 Een gedegen overwinning tegen de naaste concurrent in de middenmoot Hierdoor haalt de ploeg de tegenstander in op de ranglijst Een goede prestatie van de Bevelandse kadristen Peter de Bree Jan Goudzwaard en vooral Jan Eckenboom sprongen er positief uit Laatstgenoemde speelde het dubbel van zijn moyenne Peter de Bree is weer helemaal terug en haalde zijn normale niveau net als overigens Robert van Stevendaal al had die de pech dat zijn tegenstander een superdag had ronde 15 HWA Hotel van Krimpen s Lands Welvaren 2 6 2 Ricardo Goud 230 57 2 Sjoerd Breas 120 38 2 230 59 9 Gerrie van Eck 190 57

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/competities/kader/karakteristieken/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • pk's > Alle spelsoorten > Grand Final ZVB - Biljarten in Zeeland
    DZW pk s Alle spelsoorten driebanden libre bandstoten kader pentatlon triatlon archief toernooien ZK driebanden groot ZK driebanden klein ZK libre 2015 Kadertoernooi Noordgouwe Grand Prix driebanden ZVB Grand Prix Nationaal Graanbeurstrofee Gust Boonen drieb toern Koppeltoernooi Kwad Grote Prijs Wissenkerke Jacobs Mannenmode toernooi Kersttoernooi Zundert Euro Grand Prix bandstoten WB Istanbul 2014 WB Luxor 2014 WB Porto 2014 WB Guri 2014 WB Hurghada 2014 WK driebanden landenteams WB Luxor

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/pks/allespelsoorten/grandfinalzvb/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • pk's > Alle spelsoorten > Archief Grand Final ZVB - Biljarten in Zeeland
    WB Istanbul 2014 WB Luxor 2014 WB Porto 2014 WB Guri 2014 WB Hurghada 2014 WK driebanden landenteams WB Luxor 2015 Coupe d Europe driebanden teams Crazy Billiards WB Porto 2015 WB Guri 2015 WB Istanbul 2015 WB Hurghada 2015 WB Bursa 2016 WB Luxur 2016 Ladies Crazy Diamond nieuwsbrief sponsors contact pers pk s Alle spelsoorten Archief Grand Final ZVB Archief Grand Final ZVB De Grand Final een driekamp in het libre bandstoten en driebanden die geldt als slot van het seizoen van de ZVB is gewonnen door een outsider Eddie van Goethem van DOA Als invaller binnengekomen en als winnaar vertrekken is wel bijzonder en zeker ook door de wijze waarop Een keer verloor hij een partij driebanden in de kruisfinale van Patrick van Gaever en in de poulefase in het libre van Aart Vasseur en speelde in de finale in het libre gelijk tegen Ko van Haneghem Voor het overige won hij alle partijen Elke speler streed in elke spelsoort tegen elkaar in poules van drie in de plaatsingswedstrijden kruisfinales en finale Vooral in het bandstoten maakte de winnaar indruk met een serie van 20 en een partij met een moyenne van 7 50 Ko van Haneghem

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/pks/allespelsoorten/archiefgrandfinalzvb/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • pk's > Alle spelsoorten > EK alle spelsoorten 2015 - Biljarten in Zeeland
    8 25 ging Vink eraan voor de moeite tegen de sterk spelende Geoffrey Dresselaerts uit België einde verhaal voor Vink Enige troost is dat hij het als enige de Fransman die later in de finale zou staan nog het lastigst had gemaakt Een schrale troost overigens rechts de kampioen Berkay Karakurt links broer Omer die in 2013 de titel greep Bandstoten Het toernooi leek voor De Bruijn goed te beginnen toen hij in zijn partij tegen Eddy Leppen die eerder had verloren van de Griek Nicolas Gerassimopoulos een serie van 79 produceerde en daarmee de finish al in zicht had 100 punten Niks was minder waar want na een paar missertjes en een terugtocht van Leppens begon de wedstrijdspanning greep te krijgen op beide spelers De Bruijn gaf Leppens een kans en die leek op weg naar de zege Echter ook Leppens beging op het oog onvergefelijke slordigheden en leek De Bruijn de partij alsnog naar zich toe te trekken ook nu echter ging het fout op 97 stokte de productie en maakte Leppens het uit Nog niets aan de hand want De Bruijn had nog de nabeurt Drie puntjes moet kunnen dachten de kenners Twee wel maar drie was er een teveel waarmee een onverwachte nederlaag voor De Bruijn op het scorebord achterbleef Helemaal verkeken zijn diens kansen echter nog niet Een royale overwinning op de Griek kan volstaan voor een plaats in de kwartfinales Caudron deed beter en won overtuigend in 7 beurten van Miroslav Baca In het hoofdtoernooi ging Caudron op de ingeslagen weg voort De Belg en titelverdediger versloeg eerste de Fransman le Deventec met 120 100 daarna diens landgenoot Villiers met 120 46 om in de finale de in Frankrijk wonende Griek Gerassimopoulos met 120 52 te verslaan en daarmee zichzelf op te volgen als Europees kampioen Landenteams driebanden Nerderland A met Dick Jaspers en Raimond Burgman zijn de titelverdedigers maar zullen veel weerstand ondervinden van met name twee Belgische teams met Caudron Forthomme en Merckx Leppens De Duitsers met Rudolph Horn en de Turken Tasdemir Yüksel Nederland A begon in de poulefase tegen Zwitserland en had geen kind aan de biljarters uit het Alpenland Daarna gingen de Duitsers van het B team eraan voor de moeite In de kwartfinale was Turkije B de tegenstander met Lütfi Cenet Tolgahan Kiraz Dat werd een niet al te moeilijke winst met cvooral een sterk optreden van Jaspers In de halve finale werden de Duitsers Horn Rudolph gedeclasseerd met 40 20 voor Jaspers tegen Horn en 39 18 voor Burgman tegen Rudolph waarbij Burgman niet eens mer hoefde af te ronden toen Jaspers over de meet ging blijft een achterhaalde en voor het publiek onverteerbaar einde In de finale volgde de clash tussen Jaspers Burgman en Caudron Forthomme Jaspers Was superieur en finishte na 16 beurten met 40 30 winst Burgman maakte op dat moment de 31ste terwijl Forthomme er 33 had maar de strijd werd ook nu gestaakt omdat Nederland niet meer was in te halen Een

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/pks/allespelsoorten/ekallespelsoorten2015/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • pk's > driebanden > extra klasse - Biljarten in Zeeland
    punten en 1 339 Ludo Kools heeft 5 en 1 220 Rinus Pankow 4 en 1 008 Michael Zwakenberg staat op 3 en 1 083 en Van Geyt en Dallinga zijn nog puntloos De tweede spoeeldag ble3ven de Brabanders de punten bijeen rapen en bleven voor de Zeeuwse deelnemersa alleen wat kruimels over Rinus Pankow won niets meer en Meerten Dallinga en Ronald van geyt snoepeten elkaar een overwinning af in de dubbelk die zij tegen elkaar moesten spelen Eindstand 1 Kay de Zwart 6 10 1 229 2 Ludo Kools 6 9 1 168 3 Michael Zwakenberg 6 9 1 161 4 Rinus Pankow 6 4 1 048 5 Ronald van Geyt 6 2 0 907 6 Meerten Dallinga 6 2 0 751 NK driebanden klein extra klasee in Sint Jansteen Roy Zielemans ging indrukwekkend van start en veegde de tafel aan met Henk Overmars De marktkoopman uit Andijk kon niet loskomen want Zielemans was superieur In 21 beurten maakte hij de 50 punten vol Kay de Zwart verloor na een slecht duel van Wilfried van Beek Rob Mans won van Ludo Kools en topfavoriet Gerwin Valentijn maakte met een bliksemstart van 20 in 5 beurten zijn faam waar maar kon door de geringe weerstand van Michael Zwakenberg zijn concentratie niet vasthouden De tweede ronde liet een diepe val van Zielemans zien die geen schijn van een kans had tegen Kay de Zwart die op revanche op zichzelf uit was 26 beurten waren genoeg voor de Brabander om Zielemans op 24 te laten stoppen Van Beek won opnieuw nu van Kools en Rob Man s van Zwakenberg Valentijn had zijn handen vol aan het taaie verzet van Overmars 50 48 in 27 Tussenstand na 2 ronden 1 Valentijn 4 punten 1 960 2 Mans 1 470 3 van Beek

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/pks/driebanden/extraklasse/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • pk's > driebanden > hoofdklasse - Biljarten in Zeeland
    De Kok wel mocht meespelen maar niet naar het gewest zou mogen waarmee de beslissing van Remijn wel degelijk steek bleek te houden Er werd in twee poules van elk vijf man gespeeld Toen de poule indeling bekend werd gemaakt ontstond ook daarover een interessante mailwisseling die alles bij elkaar de sfeer voorzichtig uitgedrukt geen goed deed Uiteindelijk werd er toch nog gebiljart en meteen werd duidelijk dat de gevestigde orde moest plaatsmaken voor de aanstormende jeugd Zowel Joey de Kok als Michael Vink bleven in de poulefase ongeslagen en noteerden veruit de beste moyennes 0 975 en 1 142 In de kruisfinales die volgenden bleef deze status quo Beide jongelingen wonnen overtuigend Vink versloeg Uittredend kampioen Rob van Linden met 40 26 in 36 beurten en Joey de Kok klopte Martin Sturm nog overtuigender met 40 21 in 28 beurten De finale werd dus een herhaling van het NK jeugd een week eerder Nu was het woord aan Joey de Kok die vanaf het begin het initiatief nam en op voorsprong kwam en die niet meer afstond Met 40 27 in 30 beurten was hij spekkoper Jammer genoeg krijgt het geen vervolg voor mij maar het was wel een leerzame ervaring voor me Eindstand 1 Joey J de Kok 240 222 6 1 081081081 2 Michael M E Vink 227 214 8 1 060747664 3 Martin Sturm 193 256 8 0 75390625 4 Rob R van Linden 209 270 5 0 774074074 5 Ronald R van Geyt w n p 212 276 6 0 768115942 6 Rinus Pankow 230 245 7 0 93877551 7 Wim de Kok 211 291 8 0 725085911 8 Martin Capelle 162 287 7 0 56445993 9 Phuc Nguyen 162 271 6 0 597785978 10 Rinus Kramer 147 247 5 0 5951417 Gewestelijk Kampioenschap in Boeiend De Striene in Poortvliet Afzeggingen teisterde de organisatie van de eindstrijd waardoor deze met 6 spelers werd betwist Michael Vink deed het op de eerste speeldag van de Zeeuwen veruit het beste Na eerst Martin Sturm te hebben verslagen 40 27 in 52 kwam de machine pas echt op gang en moest Piet van Steen in de tweede ronde diep buigen Met 40 26 in slechts 25 beurten was het pleit beslecht In de derde ronde ging Jac Mathijssen voor de bijl met 40 27 in 43 Ronald van Geyt begon goed met winst op Piet van Steen met 40 34 in 45 beurten en versloeg vervolgens overtuigend Mathijssen met 40 12 in 34 De derde ronde was minder en ging verloren tegen Mark Reijnders die na een moeizame start beter in zijn ritme komt en een gevaarlijke titelkandidaat wordt Martin Sturm is na 3 verliespartijen de laatste tegen Van Steen met 31 40 in 41 al kansloos voor het podium na drie ronden leiden Vink en Reijnders nog ongeslagen maar Vink heeft het beste moyenne met precies 1 000 Reinders heeft 0 789 Van Geyt is derde met 4 punten en 0 848 De slotdag werd een echte

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/pks/driebanden/hoofdklasse/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive



  •