archive-nl.com » NL » B » BILJARTENZEELAND.NL

Total: 280

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • pk's > archief > wk driebanden 2012 - Biljarten in Zeeland
    DZW pk s Alle spelsoorten driebanden libre bandstoten kader pentatlon triatlon archief toernooien ZK driebanden groot ZK driebanden klein ZK libre 2015 Kadertoernooi Noordgouwe Grand Prix driebanden ZVB Grand Prix Nationaal Graanbeurstrofee Gust Boonen drieb toern Koppeltoernooi Kwad Grote Prijs Wissenkerke Jacobs Mannenmode toernooi Kersttoernooi Zundert Euro Grand Prix bandstoten WB Istanbul 2014 WB Luxor 2014 WB Porto 2014 WB Guri 2014 WB Hurghada 2014 WK driebanden landenteams WB Luxor

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/pks/archief/wkdriebanden2012/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive


  • pk's > archief > wk driebanden 2013 - Biljarten in Zeeland
    Alexander Salazar Hoewel de nederlaag van Javier Teran tegen Riad Nady ook niet voor de hand lag maar diens spel viel zwaar tegen Verrassingen vielen in de avondsessies wel te noteren De grote nederlaag van Eddy Leppens tegen HuberCatano bijvoorbeeld 16 40 in 22 Leppens kon zichzelf het materiaal en zijn tegenstander niet de baas worden en zal heel hoog moeten vliegen om nog verder te geraken Dat Roland Forthomme won was geen verrassing daarvoor was het optreden van Michael Kang te mager maar de wijze waarop was wel top bij 24 13 maakte de Belg het in een ruk van 16 uit 40 13 in 16 Voor Peter Ceulemans zit het toernooi er al op Hij verloor ook zijn tweede partij tegen Ngo en is verder toeschouwer Teran herstelde zich knap van zijn nederlaag en versloeg niemand minder dan een van de topfavorieten Torbjörn Blomdahl 40 27 in 28 Wel verrassend en op het nippertje was het gelijke spel van Jeremy Bury De Fransman liet zich bijna verrassen door Michael Lose Pas in de na beurt en op wonderbaarlijke wijze maakte hij met een serie van 5 gelijk Het zou zijn redding kunnen blijken Nog een verrassing was de nederlaag van Daniël Sanchez tegen Armin Kahofer 28 40 Zanetti won op één been van de herkauwende Khaled Salem 40 8 14 De Bruijn versloeg op het nippertje Martin Bohac met 40 37 Bij 37 326 zag hij de Tsjech met 9 bijna gelijk komen maar maakte het nog net op tijd af Genoeg voor een vervolg lijkt het niet te zijn of Bohac moet Jaspers kloppen Dat gebeurde niet Jaspers was oppermachtig tegen Bohac en plaatste zich eenvoudig 40 13 in 19 In de slotrondes van de poulefase een paar stevige verrassingen Allereerst de uitschakeling van Blomdahl die weliswaar zijn tweede partij won maar het verlies van de eerste niet meer kon goedmaken middels zijn moyenne 1 063 om 1 090 Ook de uitschakeling van Kang was wrang Met 2 647 algemeen gemiddelde mag de winnaar van de WB in Guri naar huis Ook voor Bury en Jef Philipoom zit het erop net als voor zijn landgenoten Leppens en Forthomme Door gaan wel de Belgen Merckx en Caudron de Nederlander Dick Jaspers de Italiaan Zanetti de Ecuadoriaan Teran de Duitser Horn de Spanjaard Sanchez de Turken Yuksel Tasdemir de twee Colombianen Salazar en Catano de Grieken Polychronopoulos en Kasidokostas en de Koreanen Heo Choi en Kim Het enige Zeeuwse accent op het WK is nog het materiaal Vier Gabriels tafels van firma Loontjens uit Middelburg sieren nu al voor het vierde WK op rij de arena Kwartfinales Marco Zanetti Alexander Salazar 23 40 25 Martin Horn Frédéric Caudron 16 40 15 Nikos Polychronopoulos Filipos Kasidokostas 24 40 11 Dick Jaspers Tayfun Tasdemir 40 35 22 Zanetti werd door de Zuid Amerikaan vanaf de start op achterstand gezet en kon geen moment imponeren dat deed Salazar wel en won dik verdiend Bij Caudron Horn was van spanning geen sprake de

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/pks/archief/wkdriebanden2013/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • toernooien > ZK driebanden groot > 2014 - Biljarten in Zeeland
    1 0 1935 10 27 3 0 3704 Martin Sturm 2 5 20 3 0 2500 12 20 4 0 6000 12 25 2 0 4800 Jan Suykerbuyk 1 12 21 2 0 5714 7 19 2 0 3684 10 25 2 0 4000 Pierre van den Berg 2 12 31 2 0 3871 12 28 2 0 4286 Joni Sanderse 0 9 31 2 0 2903 7 27 2 0 2593 Martin Sturm 2 12 34 3 0 3529 12 20 3 0 6000 Pierre van den Berg 0 11 33 2 0 3333 6 20 2 0 3000 Jan Suykerbuyk 2 11 37 2 0 2973 12 25 2 0 4800 12 33 2 0 3636 Joni Sanderse 1 12 38 3 0 3158 11 24 3 0 4583 11 33 4 0 3333 Martin Sturm bleek alleen van Jan Suykerbuyk wat te duchten te hebben Een driesetter was nodig om de Goesenaar af te schudden Die had overigens ook tegen Joni Sanderse een hevig gevecht nodig om te zegevieren met 11 12 12 11 en 12 11 Spanning genoeg dus in de marge achter Sturm Die plaatste zich soeverein voor het hoofdtoernooi en Suykerbuyk nam plaats in de wachtkamer van de beste tweede Poule C André Karelse 2 12 17 3 0 7059 12 12 5 1 0000 Iman Wesdorp 0 5 16 1 0 3125 2 12 1 0 1667 Sylvia Eckel 1 8 30 3 0 2667 12 12 4 1 0000 0 20 0 0 0000 Peter Smulder 2 12 31 2 0 3871 3 11 2 0 2727 12 21 3 0 5714 André Karelse 1 11 36 2 0 3056 12 22 3 0 5455 6 25 2 0 2400 Sylvia Eckel 2 12 36 3 0 3333 7 22 2 0 3182 12 25 3 0 4800 Peter Smulder 2 8 30 1 0 2667 12 32 2 0 3750 12 39 3 0 3077 Iman Wesdorp 1 12 30 3 0 4000 4 32 1 0 1250 3 38 1 0 0789 André Karelse 2 9 30 2 0 3000 12 5 6 2 4000 12 20 3 0 6000 Peter Smulder 1 12 30 3 0 4000 0 5 0 0 0000 8 19 3 0 4211 Sylvia Eckel 2 7 40 1 0 1750 12 37 2 0 3243 Iman Wesdorp 0 6 40 2 0 1500 10 37 2 0 2703 Een van de spannendste poule van de hele kwalificatie Karelse wint van Wesdorp en Smulder maar verliest van Eckel Eckel wint van Karelse en Wesdorp maar verliest van Smulder Smulder wint van Eckel en Wesdorp maar krijgt klop van Karelse Drie man met 4 punten derhalve waarvan Karelse zich rechtstreeks plaatst voor het hoofdtoernooi Eckel gaat naar de wachtkamer Met vijf spelers met 4 punten en 5 3 in set saldo zal de zakjapanner zijn werk moeten doen om twee van aan te wijzen voor het hoofdtoernooi Hoofdtoernooi Poule D Rinus Pankow 2 15 24 3 0 6250 15 20 6 0 7500 Bram de Waard 0 5 23 2 0 2174 11 20 2 0 5500 Piet Kock 2 15 33 2 0 4545 15 20 4 0 7500 Joey de Kok 0 9 33 4 0 2727 7 19 2 0 3684 Rinus Pankow 1 15 17 3 0 8824 14 24 3 0 5833 14 23 2 0 6086 Piet Kock 2 6 16 2 0 3750 15 25 4 0 6000 15 23 6 0 6522 Joey de Kok 2 15 16 4 0 9375 15 26 3 0 5769 Bram de Waard 0 3 15 1 0 2000 13 26 2 0 5000 Rinus Pankow 2 15 26 2 0 5769 15 29 3 0 5172 Joey de Kok 0 11 26 4 0 4231 10 28 2 0 3571 Piet Kock 1 15 18 4 0 8333 13 25 3 0 5200 10 22 3 0 4545 Bram de Waard 2 13 18 3 0 7222 15 25 3 0 6000 15 23 3 0 6522 1 Rinus Pankow 103 152 6 0 678 2 1 2 5 4 5 2 2 Piet Kock 104 182 6 0 571 2 2 1 5 4 5 3 3 Joey de Kok 67 148 4 0 453 0 2 0 2 2 2 4 4 Bram de Waard 75 150 3 0 500 0 0 2 2 2 2 5 De spanning zat vooral in de partijen van Bram de Waard Piet Kock en Rinus Pankow Piet Kock Waarvan Kock de eerste verloor en daardoor de eerste plaats in de poule verspeelde Omdat Pankow een setje minder moest afstaan werd hij eerste en daarmee finalist aanstaande zondag Joey de Kok miste nog de ervaring om het tegen de grote mannen te kunnen bolwerken Hij won alleen van Bram de Waard die op zijn beurt verrassend Piet Kock wist te kloppen Desondanks werd hij laatste in de poule ondanks een beter moyenne dat Joey de Kok die wel een iets beter setsaldo kon overleggen Poule A Tonnie van Iwaarden 2 15 7 5 2 1429 15 21 4 0 7143 Frits van der Vliet 0 0 6 0 0 0000 1 21 1 0 0476 Chris Mijnsbergen 2 14 40 2 0 3500 15 36 3 0 4167 Marco Kooiman 0 11 40 2 0 2750 12 36 4 0 3333 Tonnie van Iwaarden 2 15 25 4 0 6000 15 15 3 1 0000 Chris Mijnsbergen 0 8 25 1 0 3200 6 14 3 0 4286 Marco Kooiman 2 15 37 3 0 4054 6 27 1 0 2222 15 32 3 0 4688 Frits van der Vliet 1 11 36 3 0 3056 15 28 4 0 5357 13 31 3 0 4194 Tonnie van Iwaarden 2 15 12 5 1 2500 15 31 3 0 4839 Marco Kooiman 0 5 11 3 0 4545 14 31 4 0 4516 Chris Mijnsbergen 2 14 40 3 0 3500 15 35

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/toernooien/zkdriebandengroot/2014/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • toernooien > ZK driebanden klein > 2014-2015 - Biljarten in Zeeland
    20 5 0 7500 Boy Vader 0 14 31 3 0 4516 10 19 3 0 5263 Wim Walraven 1 10 35 2 0 2857 15 21 2 0 7143 5 18 2 0 2778 Martijn Hendriksen 2 15 35 2 0 4286 10 21 2 0 4762 15 19 3 0 7895 Poule B was de spannendste tot dusver Er werd maar een partij afgewerkt in straight sets Alfred van den Dries Boy Vader Alle overige partijen werden driesetters die vaak nog met 14 15 13 15 werden gewonnen respectievelijk verloren Van den Dries werd poulewinnaar en gaat door naar het hoofdtoernooi Martijn Hendriksen neemt als nummer twee plaats in de wachtkamer maar of zijn setsaldo voldoende zal blijken is de vraag Rinus Kramer 1 15 17 5 0 8824 12 22 2 0 5455 4 16 2 0 2500 Nico Peeters 2 14 16 5 0 8750 15 23 5 0 6522 15 16 7 0 9375 Hans de Witte 2 15 8 4 1 8750 12 32 3 0 3750 15 14 2 1 0714 Joni Sanderse 1 3 7 1 0 4286 15 33 4 0 4545 6 13 1 0 4615 Rinus Kramer 1 10 26 3 0 3846 15 19 2 0 7895 13 14 3 0 9286 Hans de Witte 2 15 26 3 0 5769 10 19 3 0 5263 15 14 4 1 0714 Joni Sanderse 0 10 17 2 0 5882 8 23 2 0 3478 Nico Peeters 2 15 17 5 0 8824 15 24 3 0 6250 Rinus Kramer 0 11 19 2 0 5789 6 22 2 0 2727 Joni Sanderse 2 15 20 3 0 7500 15 22 4 0 6818 Hans de Witte 0 2 18 4 0 1111 12 23 2 0 5217 Nico Peeters 2 15 18 1 0 8333 15 24 4 0 6250 Omdat Jaap Snoep in een laat stadium zich afmeldde was een vervanger vinden een onmogelijkheid geworden en zette organisator Nico Peeters zichzelf maar in Hij kwam zag overwon en plaatste zich voor het hoofdtoernooi Spanning zat er aardig wat in in deze poule met drie driesetters Met twee Zeeuws Vlaamse deelnemers waren meteen ook alle onder de Schelde namen genoemd Beide gingen er echter uit en wordt de ZK een veredeld Bevelands Walchers kampioenschap Poules en programma hoofdtoernooi A Ronald van Geyt Alfred van den Dries Piet Kock Martijn Hendriksen Dinsdag 19 00 B Onur Can Rinus Pankow Raymond Eckel Sylvia Eckel Maandag 19 00 C Wim de Kok Tonnie van Iwaarden Nico Peeters Piet Bom Zondag 13 00 D Gilles Sturm Suus de Kock Joey de Kok Chris Mijnsbergen Zaterdag 13 00 Gilles Sturm 0 8 14 2 0 5714 10 28 3 0 3571 Chris Mijnsbergen 2 15 15 5 1 0000 15 28 4 0 5357 Suus de Kock 0 8 16 4 0 5000 13 7 8 1 8571 Joey de Kok 2 15 16 5 0 9375 15 8 5 1 8750 Gilles Sturm 2 15 18 3 0 8333 15 25 3 0 6000 Suus de Kock 0 8 18 3 0 4444 13 24 3 0 5417 Joey de Kok 2 15 6 4 2 5000 15 23 6 0 6522 Chris Mijnsbergen 0 0 5 0 0 0000 12 23 2 0 5217 Gilles Sturm 0 10 18 5 0 5556 9 24 2 0 3750 Joey de Kok 2 15 18 7 0 8333 15 25 3 0 6000 Suus de Kock 2 15 22 4 0 6818 10 21 2 0 4762 15 23 3 0 6522 Chris Mijnsbergen 1 8 22 2 0 3636 15 21 4 0 7143 11 23 15 0 4783 Joey de Kok bleef heer en meester in de poule en plaatst zich overtuigend voor de finale Alleen tegen Frans de Kock moest hij op zijn tenen lopen om de tweede set binnen te harken maar deed dat ook 1 875 om 1 857 Knappe cijfers van beide spelers Voordien had de Kok de eerste set al gewonnen Verrassend was toch wel de tweede plaats voor Chris Mijnsbergen die hij met een iets beter setsaldo bereikte Even verrassend de laatste plaats van Frans de Kock Wim de Kok 2 15 11 5 1 3636 15 14 6 1 0714 Piet Bom 0 1 10 1 0 1000 7 14 3 0 5000 Tonnie van Iwaarden 2 15 8 4 1 8750 15 14 4 1 0714 Nico Peeters 0 3 7 1 0 4286 10 14 2 0 7143 Wim de Kok 0 10 14 6 0 7143 13 18 3 0 7222 Tonnie van Iwaarden 2 15 14 4 1 0714 15 19 4 0 7895 Nico Peeters 2 15 15 4 1 0000 15 23 4 0 6522 Piet Bom 0 5 14 2 0 3571 11 23 3 0 4783 Wim de Kok 2 15 22 3 0 6818 1 12 1 0 0833 15 18 3 0 8333 Nico Peeters 1 10 21 3 0 4762 15 13 3 1 1538 7 17 2 0 4118 Tonnie van Iwaarden 2 15 8 5 1 8750 15 23 4 0 6522 Piet Bom 0 1 7 1 0 1429 6 23 1 0 2609 Drie overwinningen met straight cijfers waren voor van Iwaarden voldoende voor een finaleplaats Ongeslagen en met 1 047 werpt hij zich op tot titelfavoriet Wim de Kok won twee keer maar dat was niet genoeg om net als zoon Joey de finale te bereiken Pa moet het afleggen tegen zoon Nico Peeters verzette zich fel dwong zelfs een driesetter af tegen de Kok maar won alleen van Piet Bom die op zijn beurt het zwakste jongetje van de klas was in deze poule en met zijn moyenne ver beneden peil bleef Onur Can 2 15 22 3 0 6818 15 11 2 1 3636 Sylvia Eckel 0 12 22 6 0 5455 5 10 2 0 5000 Rinus Pankow 2 15 13 5 1 1538 15

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/toernooien/zkdriebandenklein/20142015/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • toernooien > ZK libre 2015 > 2015 - Biljarten in Zeeland
    Bursa 2016 WB Luxur 2016 Ladies Crazy Diamond nieuwsbrief sponsors contact pers toernooien ZK libre 2015 2015 2015 Acht deelnemers telt het deelnemersveld in s Lands Welvaren in Kwadendamme Het volledige podium van vorig seizoen bestaande uit Robert van Stevendaal Danny Walhout en Jan Goudzwaard is ook nu van de partij Omdat Robert van Stevendaal vrijdag nog verplichtingen had voor zijn werkgever speelde hij maar een partij Dat hij haast had was snel duidelijk want in twee beurten werd Pierre van den Berg aan de kant gezet 150 18 Dat het nog sneller kon bewees Danny Walhout die in 1 beurt aan de finish was tegen vader Sjaak Jan Eickenboom deed het in drie beurten ook niet slecht tegen Sjoerd Breas Daarmee was de toon gezet De tweede speeldag liet de latere kampioen zien over uitzonderlijke kwaliteiten te beschikken Twee keer maakte Van Stevendaal een partij in 1 beurt uit 150 car drie keer in 2 beurten een keer in 3 en een keer in 4 beurten dat resulteerde in een ongeslagen reeks dus 7 gespeeld 14 en een algemeen gemiddelde van 70 00 Daarnaast tekende hij voor de kortste partij gedeeld met Danny Walhout de hoogste serie idem en

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/toernooien/zklibre2015/2015/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • toernooien > Kadertoernooi Noordgouwe > 2014 - Biljarten in Zeeland
    2016 WB Luxur 2016 Ladies Crazy Diamond nieuwsbrief sponsors contact pers toernooien Kadertoernooi Noordgouwe 2014 2014 2014 De Visser Optiek invitatie kadertoernooi Aan de achtste editie van bovengenoemd toernooi doen onderstaande 7 deelnemers mee v l n r Danny Walhout Sjoerd Breas Robert van Stevendaal Peter de Bree Bas Reedijk Jan Goudzwaard en Piet de Koeijer Na twee ronden leidt Piet de Koeijer met 4 punten 400 car in 25 beurten 16 00 gemiddeld Peter de Bree en Robert van Stevendaal hebben elk nog twee punten maar nog maar 1 partij gespeeld Beiden hebben 40 00 gemiddeld 200 car in 5 brt met dien verstande dat De Bree 38 1 speelt en Stevendaal 38 2 De vierde plaats is voorlopig voor Danny Walhout die 2 partijen speelde een ervan won en 356 caramboles in 15 brt 23 733 2 partij punten Op de vijfde plaats staat de debuterende Bas Reedijk 2 partijen gespeeld 300 caramboles in 24 brt 12 500 2 partij punten en met een knappe 146 als hoogste serie tot nu toe Op de zesde plaats vinden we Jan Goudzwaard terug met 2 partijen gespeeld 256 caramboles in 16 brt 16 000 0 partij punten en als hekkensluiter de jongste van de deelnemers Sjoerd Breas 2 partijen gespeeld 52 caramboles in 10 brt 5 200 en 0 partij punten Na twee speeldagen leidt Peter de Bree ongenaakbaar met 8 uit 4 en 33 33 gem Piet de Koeijer is met 6 uit 4 een goede tweede en noteert 19 35 Danny Walhout en Robert van Stevendaal na twee verlies partijen hebben 4 punten net als Jan Goudzwaard en Bas Reedijk maar met 5 gespeeld Sjoerd Breas sluit de rij met 0 Dat zou zo blijven net als de ongeslagen status van De Bree In de slotronde versloeg hij

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/toernooien/kadertoernooinoordgouwe/2014/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • toernooien > Grand Prix driebanden ZVB > GP 2014-2015 - Biljarten in Zeeland
    minimaal de spanning vergoedt veel Ook in de ze poule draaide het weer uit op een beslissing op basis van ranking punten omdat iedereen een partij won en verloor Poule E1 Meerten Dallinga 45 Ruud Bolijn 20 35 20 46 Meerten Dallinga Jack Mannaert 20 12 45 49 Jack Mannaert Ruud Bolijn 17 20 55 Ruud Bolijn naar derde ronde Ruud Bolijn verraste de veel sterker geachte maar met een zware handicap belaste Meerten Dallinga en klopte nadien ook nog Jack Mannaert Dallinga herstelde nog wel tegen Mannaert maar voor een plaats in de volgende ronde kwam hij niet meer in aanmerking omdat Bolijn twee keer won Poule D1 Aart Vasseur 25 Julien Albicher 22 19 22 61 Michael Vink 50 Aart Vasseur 50 19 67 Julien Albicher Michael Vink 21 50 62 Vink naar derde ronde Michael Vink werd de terechte winnaar in de poule al hing de zege tegen Julien Albicher aan een zijden draad met een punt verschil ontsnapte de jongeling uit Groede die een paar dagen eerder zijn rijbewiijs haalde en nu tot de grote mannen hoort Op basis van ranking punten kwam zijn plaatsing overigens toch al niet meer in gevaar Derde ronde Poule A Joop Tellier 27 Theo Freyzer 27 27 18 47 Jan den Hamer 22 Joop Tellier 16 27 55 Jan den Hamer Theo Freyzer 22 18 33 Een vlotte passage voor Tellier die ongeslagen bleef en favoriet lijkt voor het goud Poule B Luc Yzewijn 30 Johnny Thanghe 22 19 22 33 Johnny Thanghe Eddie van Goethem 45 19 45 48 Eddie van Goethem Luc Yzewijn 30 40 75 Thanghe bleef verrassend overeind in de poule des doods Poule C Ruud Bolijn 20 Ko van Hanghem 20 20 17 42 Michael Vink 45 Ruud Bolijn 39 20 42 Michael Vink 50 Ko van Haneghem 20 13 20 22 Ook hier een verrassende poulewinnaar Na het ijzersterke optreden van Ko van Haneghem en de hoog ingeschatte klasse van Michael Vink leek hij het derde wiel aan de wagen Niets was minder waar Finale Joop Tellier 27 Johnny Thanghe 22 26 22 55 Johnny Thanghe Ruud Bolijn 20 22 17 44 Ruud Bolijn Joop Tellier 20 21 46 Thanghe bleef fier overeind en verwezenlijkte na circa 20 jaar na zijn eerste GP overwinning zijn tweede Blij was de Oostburger zeker en wist wel waar het aan kon liggen Misschien heeft het er niet mee te maken maar ik denk het wel Ik heb sinds enkele dagen na vier jaar een nieuwe bril en zie alles veel scherper Hoe dan ook ik ben er blij mee en ben nu al bijna zeker van een plaats in de masters Eindstand 1 Johnny Thanghe Oostburg 2 Ruud Bolijn Nieuwvliet 3 Joop Tellier Schoondijke Derde Grand Prix en t Bierwinkeltje en t Keldertje Poule A1 Frans Haak 22 Johan de Witte 30 19 30 59 Johnny Thanghe 22 Frans Haak 22 20 68 Johan de Witte Johnny Thanghe 20 22 47 Poule A2 Eddie van Goethem 45 Joni Sanderse 27 42 27 50 Theo Freyzer 27 Eddie van Goethem 16 45 48 Joni Sanderse Theo Freyzer 23 27 44 De derde GP begon met de nodige spanning Niet in poule A1 want daar was Johnny Thanghe eerder winnaar in Groede de betere en plaatste zich voor de derde ronde In Poule A2 was de spanning te snijden Eerst won Joni Sanderse van Van Goethem die won op zijn beurt van Theo Freyzer en daarom moest Sanderse ook van Freyzer winnen om door te gaan Dat lukte niet want de Clingenaar was net iets sterker Van Goethem hield de meeste rankingpunten over en was daardoor geplaatst Poule B1 Cees A Wissel 40 Koen Pöpsel 35 40 20 40 Mustafa Babacanoglu 25 Koen Pöpsel 24 35 55 Cees A Wissel Mustafa Babacanoglu 40 10 30 Grote Cees Wissel was de manb van de dag Hij versloeg Koen Pöpsel met precies 1 000 gemiddeld en veegde ook de vloer aan met Mustafa Babacanoglu en noteerde en passent 1 333 gemiddeld Poule B2 Ko van Haneghem 20 Luc Yzewijn 30 20 17 40 Julien Albicher 22 Luc Yzewijn 9 30 42 Ko van Haneghem Julien Albicher 20 22 66 Van Haneghem en Wissel naar derde ronde In deze poule heel wat meer spanning al was het niveau een stuk lager of juist daarom Ko van Haneghem verraste Luc Yzewijn die zich wel herstelde tegen Julien Albicher maar in de wachtkamer moest tijdens de laatste partij Daarin vocht Van Haneghem in de ultieme fase naast Albicher en ve3rzekerde zich daarmee van een plaats in de derde ronde Poule C1 Jan Buijze 22 Joke Breur 35 20 72 Sjacky van de Wege 27 Jan Buijze 27 19 42 Joke Breur Sjacky van de Wege 35 26 38 Wat was het spannend in deze poule Breur hield tegen Jan Buijze twee en tegen van de Wege 1 carambole over voor een plaats in de volgende ronde Met de hakken over de sloot noemen ze dat gelukkig voor de Terneuzense was de sloot net niet te breed Poule C2 Aart Vasseur 25 John Bakker 40 25 30 52 Rinus Dingemanse 22 John Bakker 22 32 58 Aart Vasseur Rinus Dingemanse 17 22 58 Breur en Dingemanse naar derde ronde Hier had Rinus Dingemanse de heerschappij in handen na zijn zege op John Bakker had hij genoeg zelfvertrouwen getankt om ook Aart Vasseur te kloppen en zeker te zijn van een plekje in de derde ronde Poule D1 Meerten Dallinga 45 Joop Tellier 27 45 10 40 Joop Tellier Meerten Dallinga 19 45 56 Hier was van enige tegenstand voor Dallinga alleen in de tweede partij sprake In de eerste werd Tellier volledig overrompeld mede als gevolg van de 1 125 gemideld van Dallinga Poule D2 Cees J Wissel 35 Johan Huigh 27 35 25 38 Johan Huigh Cees J Wissel 15 35 42 Dallinga en Wissel naar derde ronde Cees Wissel had in de eerste partij stevig last van Johan Huigh maat hield een marge

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/toernooien/grandprixdriebandenzvb/gp20142015/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • toernooien > Graanbeurstrofee > 2015 - Biljarten in Zeeland
    en bleven beiden ongeslagen Met twee winstpartijen en een onderling gelijkspel bleven ze de anderen ver voor Poule 8 1 Toon Klaassen 3 6 2 Piet Kock 3 4 3 Jan de Vos 3 2 4 Cees de Graaf 3 0 Een verrassing in deze poule en wel de zege van van Toon Klaassen op Piet Kock maar gevolgen voor laatstgenoemde had dat niet Ook hij gaat mee naar de tweede ronde dankzij twee overwinningen Poule 9 1 Jan Schouwenburg 3 6 2 Rob Jacobs 3 4 3 Emile de Witte 3 2 4 Huib Kuijten 3 0 Hier was een grote verrassing te noteren Emile de Witte vloog eruit en Jan Schouwenburg werd ongeslagen poulewinnaar Wie daar zijn geld op had gezet was nu grootverdiener Rob Jacobs slipte in de kielzog mee Poule 10 1 Sylvia Eckel 3 5 2 Arnold Slootmans 3 5 3 Micha Schouwenburg 3 2 4 Piet de Jonge 3 0 Sylvia Eckel en Arnold Slootmans waren aan elkaar gewaagd en speelden ook gelijk al moest Slootmans een 7 2 voorsprong uit handen geven en in de na beurt nog gelijk maken Poule 11 1 Chris Mijnsbergen 3 4 97 7 2 Cees Roggeband 3 4 88 8 3 Ronald van Geyt 3 4 87 7 4 Addy Eckel 3 0 Dé verrassing van de dag was wel de uitschakeling van Ronald van Geyt al staat de achterdeur nog op een kier als gevolg van een afzegging en de beste derde eventueel nog mag terugkeren In de wachtkamer dus Chris Mijnsbergen en Cees Roggeband gaan in elk geval naar de tweede ronde Poule 12 1 Kees Vreeke 3 6 2 Arjan Rossen 3 4 3 Peter van de Male 3 2 4 Jaap Verboom 3 0 Titelverdediger en oud winnaar Arjan Rossen deelden de lakens uit in deze poule Eerstgenoemde bleef ongeslagen Arjan Rossen moest in een onderling duel Peter van de Male achter zich zien te houden en dat lukte Poule 13 1 Johan Louwerse 3 5 2 Kees den Boer 3 5 3 Mari van Hattem 3 2 4 Rinus Pankow 3 0 Johan Louwerse en Kees den Boer waren aan elkaar gewaagd en niet van plan iets toe te geven Toegeven moest Rinus Pankow wel heel veel Ver beneden zijn normale niveau werd hij puntloos en glansloos terzijde geschoven Poule 14 1 André Koot 3 6 2 Piet Verschure 3 4 3 Adrie Verwest 3 2 4 Willem Hage André Koot werd in deze poule verrassend winnaar door naast de overwinningen op Verwest en Hage ook Piet Verschure te kloppen beiden gaan verder in het toernooi Poule 15 1 Martin Sturm 3 6 2 Wim Zandee 3 4 3 Wil Ernst 3 2 4 John van Nieuwenhuize 3 0 Martin Sturm bleef soeverein in de strijd en Wim Zandee gaat mee naar de vierde ronde door Ernst en Nieuwenhuize achter zich te houden Ernst oud winnaar en lang weggeweest mist nog het gevoel Poule 16 1 Leo Koopman 3 4 91 1

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/toernooien/graanbeurstrofee/2015/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive



  •