archive-nl.com » NL » B » BILJARTENZEELAND.NL

Total: 280

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • toernooien > Gust Boonen drieb toern > 2015 - Biljarten in Zeeland
    ertse dag van de herkansing was die van Gilles Schaalje die Adrie VBerwest versloeg na een zeer matige driesetter Voor het iovberuige deed ieder aan d everwachtingen Nr Namen stand set 1 brt set 2 brt set 3 brt set 4 set 5 gem HS 1 Wim Wagenaar 8 2 6 40 7 39 8 23 0 206 2 87 50 Danielle Floors 6 1 1 6 1 0 078 1 44 44 2 Frans Cobben 10 2 10 17 8 22 10 20 0 475 4 93 33 Johnny de Witte 9 Beste verliezer 1 4 9 7 0 339 3 74 07 3 Marja Boonen 6 0 1 21 3 15 0 111 1 33 33 Willem Hage 8 2 8 8 0 444 2 100 00 4 Gillis Geelhoed 7 2 7 20 7 30 0 280 2 100 00 Corry de Looff 6 0 3 2 0 100 1 41 67 5 Piet de Wit 7 0 4 40 4 14 0 148 2 57 14 Sjaak de Rijcke 8 2 6 8 0 259 3 87 50 Twee driesetters waarbij de beurten een stuk harder gingen dan de scores Ook bij Piet de Wit Sjaak de Rijcke keek men in de eerste set niet op een beurt meer of minder P S De Witte door als betste verliezer Nr Namen stand set 1 brt set 2 brt set 3 brt set 4 set 5 gem HS 1 Jan Beije 9 1 9 9 4 16 2 17 0 357 3 55 56 Dick de Kubber 10 2 8 10 10 0 667 4 93 33 2 Bas Vervoort 7 0 5 40 6 36 0 145 1 78 57 Leon van Loon 7 2 5 7 0 158 1 85 71 3 Jan Traas 9 0 2 14 4 11 0 240 2 33 33 Frits van der vliet 10 2 10 10 0 800 3 100 00 4 Martin de Koster 7 1 7 18 4 24 2 33 0 173 2 61 90 Toon Klaassen 9 2 4 9 9 0 293 4 81 48 5 Hans de Rijcke 7 Beste Verliezer 1 3 13 7 13 4 36 0 226 3 66 67 Johan Geldof 8 2 8 2 8 0 290 2 75 00 Dick de Kubber en Frits van der vliet speelden een sterke herkansing Bij Bas Vervoort en Leon van Loon werd ook niet op een beurtje gekeken Avondpermissie was bijna noodzakelijk om de ronde uitgespeeld te krijgen Uiteindelijk kwam er dan toch een winnaar Tweede ronde Nr Namen stand set 1 brt set 2 brt set 3 brt set 4 set 5 gem HS 1 Joop de Fouw 12 2 6 19 12 24 12 21 0 469 3 83 33 Iman Wesdorp 9 1 9 5 7 0 328 3 77 78 2 Hans Stols 8 0 5 33 5 15 0 208 2 62 50 Johnny de Witte 9 2 9 9 0 375 4 100 00 3 Rinus Mulder 9 2 9 17 9 36 0 340 3 100 00 Leon van Loon 7 0 5 6 0 208 2 78 57 4 Nico de Winter 8 2 8 17 8 24 0 390 2 100 00 Huib Kuijten 6 0 1 2 0 073 1 25 00 5 Jurgen Mathia 7 0 4 26 6 26 0 192 2 71 43 Cees van Gessel 8 2 8 8 0 308 2 100 00 6 Toon Klaassen 9 1 6 27 9 18 6 15 0 350 2 77 78 Marco Kooiman 11 2 11 9 11 0 517 4 93 94 Johan de Fouw en Marco Kooiman moesten hard werken voor hun geld Beide redden het nipt met een driesetter Nestor Hans Stols vond zijn Waterloo net als de halve Schouwse gemeenschap bestaande uit Iman Wesdorp en Huib Kuijten Nr Namen stand set 1 brt set 2 brt set 3 brt set 4 set 5 gem HS 1 Jurgen Krottje 8 1 8 12 2 15 6 20 0 340 3 61 54 Cees Rossen 8 2 1 8 8 0 362 3 85 00 2 Wim Zandee 10 0 7 18 9 19 0 432 3 80 00 Ronald van Geyt 17 2 17 17 0 919 6 100 00 3 Simon op t Hof 9 2 9 25 9 38 0 286 2 100 00 Jaap Verboom 8 0 5 4 0 143 1 56 25 4 Albert Menheere 9 2 9 15 9 34 0 367 3 100 00 Sylvia Eckel 11 0 4 9 0 265 2 59 09 5 Steve Lembrechts 10 1 8 17 10 21 9 20 0 466 3 90 00 Cees van de Guchte 9 2 9 7 9 0 431 3 92 59 6 Raymond Eckel 10 2 10 19 4 11 10 12 0 571 4 80 00 Hans de Rijcke 7 1 5 7 3 0 357 4 71 43 Drie van de zes duels leverde een driesetter op hetgeen de spanning aardig opvoierde Cees Rossen Cees van de guchte en Raymond Eckel sleepte daarin de zege uit het vuur Verrassend waren de andere overwinning niet echt of het moet die van Albert Menheere zijn op Sylvia Eckel Misschien had laatstgenoemde nog last van een jet lag want veel weerstand zat er niet in Dat was bij haar vriend Ronald van Geyt wel anders Die versloeg Wim Zandee met 0 919 gemiddeld Nr Namen stand set 1 brt set 2 brt set 3 brt set 4 set 5 gem HS 1 Piet Bom 11 1 4 16 11 21 7 19 0 393 3 66 67 Kees van de Vrede 7 2 7 6 7 0 357 4 95 24 2 Daan Weststrate 12 2 12 19 12 17 0 667 4 100 00 Frits van der Vliet 10 0 5 3 0 222 1 40 00 3 Kees Bouwman 11 2 11 18 11 18 0 611 3 100 00 Wim

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/toernooien/gustboonendriebtoern/2015/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive


  • toernooien > Koppeltoernooi Kwad. > 2015 - Biljarten in Zeeland
    26 49 4 0 531 1 Cees Roggeband die Joop van den Oudenhoven verving en Paul Bodbijl vonden hun Waterloo in deze verliezerronde en liggen eruit net als Harry van Hemert Jan Tilroe 15 34 Marco Kooiman Frits van Vliet 28 13 44 3 0 295 0 30 Phuq Nguyen Pierre vd Berg 32 32 44 3 0 727 1 16 14 Bram Baayens J Depondt 17 15 49 2 0 306 0 18 Alfred van den Dries Sander vd Hage 24 24 49 4 0 490 1 17 16 Rinus Kramer Martin Steketee 33 30 50 5 0 600 0 12 Johnny Witte Wim Zandee 22 22 50 3 0 440 1 18 35 Hans Uitzetter John Janssen 17 11 45 2 0 244 0 23 Peter Vos Ron de Kam 25 25 45 6 0 556 1 Pierre vd Berg Phuc Nguyen schoten flink uit hun slof en lieten Marco Kooiman Frits vd Vliet kansloos Ook Hans Uitzetter John Janssens moesten het ontgelden tegen Peter Vos Ron de Kam de ander partijen waren spannend en werden in de slotfase pas beslist Met name de winst van Johnny de Witte Wim Zandee was verrassend Tweede ronde 1 41 Raymond Eckel Kees Snoep 25 22 55 2 0 400 0 8 Andre Karelse Wim Smid 30 30 55 4 0 545 1 Een rustige start van de tweede ronde met twee koppels Karelse Smid moetsen werken voor hun geld om Snoep Eckel van zich af te houden dat lukte uiteindelijk met gering verschil 9 1 Sylvia Eckel Addie Eckel 20 20 49 3 0 408 1 19 A Schouwenaar M k Joosse 26 23 49 3 0 469 0 De Eckeltjes vochten zich in een beklijvende partij naar de winst Schouwenaar Joosse strandden op drie puntjes voor de meet 15 22 Erik Ganseman Toby vd Vrede 20 20 35 3 0 571 1 32 Marien Houtekamer Jos v Oorschot 17 7 35 2 0 200 0 16 48 Ronald van Geyt Onur Can 43 43 57 5 0 754 1 5 F Impens A Menheere 20 14 57 1 0 246 0 17 33 Jurgen Bruggeman Joop de Fouw 27 27 56 5 0 482 1 27 Rinus Braam Nico Buyze 17 13 56 2 0 232 0 18 38 Wendy de Punder Wim de Punder 17 17 50 2 0 340 1 24 Sj vt westeinde P Platschorre 18 11 50 2 0 220 0 19 3 Andre Goozen Leo de Pree 18 18 29 3 0 621 1 31 Sandra vd Berg Wilma vd Berg 17 6 29 2 0 207 0 Ganseman vd Vrede hadden geen kind aan Houtekamer v Oorschot net als Wendy Wim de Punder geen weerstand ondervonden van vt Westeinde Platschortre en Goozen de Pree een makkie hadden tegen Sandra Wilma vd Berg Van Geyt Can moesten er voor werken maar hadden ook een heel wat zwaardere handicap en dat blijft altijd gevaarlijk Bruggeman de Fouw redden het tegen Braam Buyze 21 25 Piet Bom C Mijnsbergen 27 27 48 4 0 563 1 15 Rinus Verbeek Tom Verbeek 28 26 48 3 0 542 0 22 7 Willy Verbeek Rinus Rijk 30 28 58 4 0 483 0 11 P Smulder P Steenbakker 20 20 58 3 0 345 1 22 18 Alfred van den Dries Sander vd Hage 29 29 61 6 0 475 1 47 Albert Menheere Piet Donze 24 23 61 3 0 377 0 23 36 Wim Wagenaar Jan Blok 20 15 52 3 0 288 0 13 Tonny v Iwaarden Nico Peeters 50 50 52 5 0 962 1 Een zeer spannende aflevering van de tweede ronde Broer Rinus en Zoon Tom van de naamgever van het toernooi verloren op twee puntjes na een bloedstollend duel van Piet Bom Chris Mijnsbergen Ook Rinus Rijk Willie Verbeek kwamen twee puntjes tekort Alfred van den Dries Sander vd Hage overleefde zelfs maar op een puntje en alleen in de nagenoeg Krabbendijkse strijd wonnen Tonny van Iwaarden Nico Peteres royaal van Wim Wagenaar Jan Blok 27 43 Francis Forton Christophe Forton 50 34 42 3 0 810 0 40 Pieter vd Parel Lauw Minnaard 21 21 42 5 0 500 1 28 10 Anton Wisse Wytske Huizen 26 26 48 3 0 542 1 30 Phuq Nguyen Pierre vd Berg 32 25 48 6 0 521 0 29 45 Martin Sturm Gilles Sturm 37 37 43 6 0 860 1 9 Johan de Pundert Rob Jacobs 26 11 43 3 0 256 0 30 37 Jens van Dam Robin Claerhoudt 52 35 62 3 0 565 0 23 Peter Vos Ron de Kam 25 25 62 3 0 403 1 31 6 Joop de Fouw Jan Beije 32 32 67 3 0 478 1 12 Johnny Witte Wim Zandee 26 22 67 3 0 328 0 Na Barrage 5 4 Fouw Beije winnaar 5 0 Favorieten vlogen als mussen over de heg Vader en zoon Forton kwamen er niet aan te pas tegen v d Parel Minnaard Net als Van Dam Claerhoudt die veel tekort kwamen tegen Vos De Kam maar terugkeren als lucky losers Maar ook Nguyen vd Berg moesten het ruimschoots afleggen tegen Wisse Huizen De spanning zat in het duel De Fouw Beije enerzijds en de Witte Zandee anderzijds De strijd eindigde gelijk net als de eerste barrage Pas in de tweede barrage wonnen eerstgenoemden Derde ronde 1 1 Sylvia Eckel Addie Eckel 25 22 71 3 0 310 0 8 Andre Karelse Wim Smid 37 37 71 5 0 521 1 Na barrage 7 5 Karelse Smid door 7 2 2 18 Alfred van den Dries Sander vd Hage 24 16 48 4 0 333 0 48 Ronald van Geyt Onur Can 43 43 48 5 0 896 1 De spanning zat hem in d eeerste partij die pas na barrage werd gewonnen door Karelse Smid De Eckeltjes boden lang tegenstand en bleven na de reguliere speeltijd gelijk maar de verlenging werd er voor hen tgeveel aan Op de andere tafel waren vd Dries vd Hage kansloos tegen Van Geyt Can 9 33 Jurgen Bruggeman Kees Vermeulen 24 24 37 4 0 649 1 3 Andre Goozen Leo de Pree 18 11 37 3 0 297 0 10 6 Joop de Fouw Jan Beije 27 27 47 7 0 574 1 45 Martin Sturm Gilles Sturm 37 29 47 3 0 617 0 11 22 Erik Ganseman Toby vd Vrede 20 20 43 5 0 465 1 38 Wim de Punder Wendy de Punder 17 15 43 3 0 349 0 Bruggeman Vermeulen geven er blijk van echte prijsvechters te zijn en bleven in de race ten koste van Goozen De Prre Datzelfde geldt trouwens ook voor de Fouw Beije die vader en zoon Sturm eruit knikkerden Ganseman vd Vrede blijven het goed doen en plaatsten zich ook 15 40 Pieter vd Parel Lauw Minnaard 21 21 38 3 0 553 1 11 P Smulder P Steenbakker 20 11 38 2 0 289 0 16 10 Anton Wisse Wytske Huizen 26 26 45 4 0 578 1 13 Tonny v Iwaarden Nico Peeters 50 33 45 3 0 733 0 17 25 Piet Bom C Mijnsbergen 27 27 38 3 0 711 1 23 Peter Vos Ron de Kam 25 22 38 3 0 579 0 En weer sneuvelde enkele topfavorieten Nu werden Tonny van Iwaarden Nico Peeters kansloos uit het toernooi gezet ook Peter Vos Ron de Kam werden hoger ingeschat dan hun tegenstanders maar dat zegt niks bleek ook nu wel weer Met Pieter vd Parel Lauw Minnaard gaan wel een paar outsiders mee naar ronde 4 Vierde ronde 1 22 Toby vd Vrede Rinus Kramer 28 28 65 3 0 431 1 40 Pieter vd Parel Nico Dommisse 27 24 65 3 0 369 0 2 8 Andre Karelse Wim Smid 36 33 61 3 0 541 0 10 Anton Wisse Wytske Huizen 34 34 61 4 0 557 1 Na Barrage 6 6 Wisse Huizen Winnaar 6 3 9brt 3 48 Ronald van Geyt Onur Can 43 43 41 5 1 049 1 25 Piet Bom C Mijnsbergen 27 26 41 4 0 634 0 4 33 Jurgen Bruggeman Kees Vermeulen 24 18 36 5 0 500 0 6 Joop de Fouw Jan Beije 27 27 36 4 0 750 1 Volop spanning bij aanvang van de finale Een wedstrijd moet nog worden ingehaald Bruggeman Vermeulen De Fouw Beije De andere partijen leverde bloedstollende beelden op Bij Toby vds Vrede Rinus Kramer was het verschil 3 caramboles aan de meet met vd Parel Domisse In de partij Karelse Smid contra Wisse Huizen was het verschil nul aan het einde van de reguliere partij Een barrage moest een winnaar aanwijzen en dat werd na te maken 6 6 6 3 voor de Vlissingers Ook bij Van Geyt Can tegen Bom Mijnsbergen was de spanning te snijden Met een punt verschil ging de zege naar eerstgenoemden rekening houdend met de handicaps Een fraaie pot voor Van Geyt Can met een moyenne van 1 049 De Fouw Beije pakte het inhaalduel van het Schouwse duo Bruggeman vermeulen Finale 1 Toby vd Vrede Erik Ganseman 20 20 66 3 0 303 2 Joop de Fouw Jan Beije 27 25 66 3 0 379 0 2 Anton Wisse Wytske Huizen 28 28 62 4 0 452 1 Ronald van Geyt Onur Can 43 43 62 6 0 694 1 3 Toby vd Vrede Erik Ganseman 20 13 25 2 0 520 0 Ronald van Geyt Onur Can 43 43 25 6 1 720 2 4 Anton Wisse Wytske Huizen 28 28 49 3 0 571 2 Joop de Fouw Jan Beije 27 16 49 3 0 327 0 5 Toby vd Vrede Erik Ganseman 20 20 53 3 0 377 2 Anton Wisse Wytske Huizen 28 26 53 5 0 491 0 6 Ronald van Geyt Onur Can 43 43 34 7 1 265 2 Joop de Fouw Jan Beije 27 13 34 3 0 382 0 Stand Nr Naam Pnt Car brt hs gem perc Match pnt 3 Ronald van Geyt Onur Can 43 129 121 7 1 066 100 000 5 2 Anton Wisse Wytske Huizen 28 82 164 5 0 500 97 619 3 1 Toby vd Vrede Erik Ganseman 20 53 144 3 0 368 88 333 4 4 Joop de Fouw Jan Beije 27 54 149 3 0 362 66 667 0 Eindstand Pnt 1 Ronald van Geyt Onur Can 5 3 Toby vd Vrede Erik Ganseman 4 2 Anton Wisse Wytske Huizen 3 4 Joop de Fouw Jan Beije 0 Veel spanning zat er in de finale op de kleine tafel niet in Daarvoor was de overmacht van Van Geyt Can veel te groot Alleen in het eerste duel van de finale tegen Huizen Vos moest de motor nog op toeren komen en werd er gelijkgespeeld Daarna barstte het geweld pas goed los en werden De Fouw Beije met 1 265 van tafel geveegd om later met 1 720 ook vd Vrede Ganseman weg te blazen Laatstgenoemden werden toch de verrassing van dit toernooi met hun tweede plaats Grote tafel Nr Spelers Pnt Pnt Brt HS Moy Uitslag 1 50 Sylvia Eckel Onur Can 28 18 41 3 0 439 0 74 Harry v Hemert Ronny Vermeulen 17 17 41 5 0 415 1 2 62 Rinus Rijk Willy Verbeek 20 20 52 3 0 385 1 65 Gilles Sturm Martin Sturm 22 12 52 2 0 231 0 3 54 Andre Karelse Alfred van den Dries 24 24 34 4 0 706 1 51 Joop Oudenhoven Paul Bodbijl 18 7 34 2 0 206 0 4 57 Phuq Nugyen Pierre vd Berg 20 18 30 6 0 600 0 72 Raymond Eckel Kees Snoep 18 18 30 3 0 600 1 Raymond Eckel en Kees Snoep verraste zowel op de kleine als de grote tafel met een overwinning Rinus Rijk en Willie Verbeek wisten nu wel te winnen André Karelse en Alfred van den Dries waren een aantal maten te groot voor vd Oudenhoven Bodbijl die zeker hun avond niet hadden Sylvia Eckel Onur Can vervangen door Ronald van Geyt lieten zich verrassen door Harry van Hemert Ronny Vermeulen die een bliksemstart kenden 9 68 Ronald van Geyt Raymond Peeters 30 30 43 3 0 698 1 58 Erik Ganseman Toby vd Vrede 17 9 43 2 0 209 0 10 70 Chris Mijnsbergen Piet Bom 18 13 39 2 0 333 0 52 Johan de Pundert Rob Jacobs 17 17 39 3 0 436 1 11 55 Rinus Kramer Martin Steketee 22 15 44 3 0 341 0 67 Marco Kooiman Frits van Vliet 18 18 44 3 0 409 1 Ronald van Geyt Raymond Peters waren oppermachtig in het duel met Eric Ganseman Toby v d Vrede Ook nu verloren Kramer Steketee net als op de kleine tafel De Punder Jacobs deden dit beter en wonnen nu wel 15 56 Simon op t Hof Dick de Kubber 17 17 68 2 0 250 1 79 Reserve Reserve 23 22 68 4 0 324 0 Reserve Tilroe Peeters 16 59 Peter Vos Anton Wisse 26 26 33 6 0 788 1 75 Joop de Fouw Chiel Menheere 18 7 33 3 0 212 0 17 73 Pieter vd Parel Lauw Minnaard 17 11 40 2 0 275 0 64 P Smulder Wytske Huizen 17 17 40 4 0 425 1 op t Hof de Kubber hadden hun handen vol aan de grote onbekenden maar redden het wel Vos Wisse wisten nu wel te winnen en nog zeer royaal ook Van de Parel Minnaard kwamen in tegenstelling tot op de kleine tafel niet uit de verf en gingen kansloos onderuit tegen Peter Smulder Wytske Huizen 21 69 M Hendriksen Boy Vader 17 9 33 2 0 273 0 53 Tonnie van Iwaarden Andre Schouwenaar 28 28 33 7 0 848 1 22 78 Marien Houtekamer Jos v Oorschot 17 10 61 2 0 164 0 77 Jens van Dam Robin Claerhoudt 37 37 61 4 0 607 1 22 66 Ronny Daniels Patrick van den Berg 37 33 43 5 0 767 0 63 Jan Suykerbuijk J L Smulder 22 22 43 4 0 512 1 23 76 Francis Forton Christophe Forton 35 35 47 4 0 745 1 61 Ron Verbeek Piet Kock 21 16 47 4 0 340 0 24 71 Mark vd Hage Jaap de Jager 17 15 42 2 0 357 0 60 Johnny Witte Wim Zandee 17 17 42 3 0 405 1 Hendriksen Vader hadden hun dag niet en kregen ook op de grote tafel er flink van langs Dat gold ook voor Houtekamer van Oorschot die de toch niet al te sterk spelende van Dam Claerhoudt niet konden bijbenen Ronny Daniëls Patrick van den Berg verloren verrassend van Jan Suykerbuyk Jean Louis Smulder Francis FortonChristophe Forton wonnen net als op de kleine tafel royaal Ron Verbeek Piet Kock moesten eraan geloven Wim Zandee en Johnny de Witte revancheerde zich voor hun nederlaag op de kleine Verliezerronde 1 78 Marien Houtekamer Jos v Oorschot 17 17 21 4 0 810 1 69 M Hendriksen Boy Vader 17 5 21 2 0 238 0 2 61 Ron Verbeek Piet Kock 21 17 37 3 0 459 0 75 Joop de Fouw Chiel Menheere 18 18 37 3 0 486 1 3 58 Erik Ganseman Toby vd Vrede 21 17 59 3 0 288 0 71 Mark vd Hage Jaap de Jager 21 21 59 2 0 356 1 Hier zat meer spanning op dan op de kleine tafel Niet bij Houtekamer Van Oorschot tegen Hendriksen Vader De Kapellenaren lieten het er lelijk bij zitten en verloren kansloos al dient gezegd dat de winnaars wel abnormaal goed presteerden Verbeek Kock kwamen net tekort evenals Ganseman vd Vrede 9 70 Chris Mijnsbergen Piet Bom 18 18 35 3 0 514 1 65 Gilles Sturm Martin Sturm 22 10 35 2 0 286 0 10 66 Ronny Daniels Patrick van den Berg 37 37 28 5 1 321 1 51 Cees Roggeband Paul Bodbijl 18 8 28 2 0 286 0 Op de grote tafel was de uitschakeling van Cees Roggeband Paul Bodbijl geen verrassing gezien het duo dat hun tegenstander was Voor Martin Gilles Sturm lag dat iets anders maar het resultaat was niet beter 15 55 Rinus Kramer Martin Steketee 22 22 57 7 0 386 1 50 Ronald v Geyt Onur Can 33 24 57 4 0 421 0 16 73 Pieter vd Parel Lauw Minnaard 17 8 42 1 0 190 0 57 Phuq Nugyen Pierre vd Berg 20 20 42 3 0 476 1 Dit keer redde Rinus Kramer Martin Steketee het wel en ook nog wel een beetje verrassend tegen het favoriet geachte koppel Ronald van Geyt Onur Can vd Berg Nguyen waren ook op deze tafel veel te sterk voor hun tegenstanders Tweede ronde 1 54 Andre Karelse Alfred van den Dries 24 19 40 3 0 475 0 72 Raymond Eckel Kees Snoep 18 18 40 2 0 450 1 2 63 Jan Suykerbuijk J L Smulder 22 12 39 2 0 308 0 67 Marco Kooiman Frits van Vliet 18 18 39 4 0 462 1 Met vier koppels een kalme aanloop naar de tweede ronde Aanvankelijk leken Eckel Snoep voor een verrassing te gaan zorgen maar na het achttiende punt kwam er zand in de motor terwijl die van Karelse vd Dries pas op volle toeren begon te draaien De tweede pot tussen Marco Kooiman Frits vd Vliet en Jan Suykerbuyk Jean Louis Smulder leverde wel een verrassend resultaat Niet alleen de winst van eerstgenoemde was opvallend het verschil was des te opvallender 9 68 Ronald van Geyt Raymond Peeters 30 27 38 4 0 711 0 53 Tonnie van Iwaarden Andre Schouwenaar 26 26 38 6 0 684 1 Net als op de kleine tAfel maar een partij maar ook hier een spannend duel het gelegenheidsduo v Iwaarden

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/toernooien/koppeltoernooikwad/2015/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • toernooien > Grote Prijs Wissenkerke > 2015 - Biljarten in Zeeland
    al 15 keer won Martin een keeer en dan in de B groep Derde ronde poule 1 1 Martin Sturm 3 6 3 846 2 Gerard Schipper 3 2 3 846 3 Johan Provoost 3 2 2 667 4 Ron Verburg 3 2 2 531 Een bloedstollend spannende poule waarin Martin Sturm alleenheerser bleek maar achter zijn rug een felle strijd zag ontbranden Ron Verburg verving de geplaatste Chris Huysmans die vanwege zijn werk geen finale kon spelen De Kloetinger was de minste van het stel al hield hij lang zicht op een finale plaats dat kwam vooral omdat behalve Sturm iedereen van iedereen bleek te kunnen winnen Uiteindelijk bleef Gerard Schipper over na een fraaie slotpartij die hij in 5 beurten uitmaakte Poule 2 1 Robert Bastiaanse 3 6 5 769 2 Kees Boone 3 3 2 850 3 Kees Davidse 3 2 3 767 4 Arie v d Hoven 3 1 2 906 Robert Bastiaanse diende zich aan als dé kandidaat om de kroon van Gilles Sturm over te nemen Hij zal wel voorbij zoon Martin moeten Op basis van vertoond spel en moyenne is hij de gedoodverfde favoriet Kees Boone werd niet ongelukkig tweede in de poule dankzij een remise in de opening pot tegen Arie v d Hoven Achteraf een gouden puntje 5e 8e plaats 5e Ron Verburg 2 4 6e Arie v d Hoven 2 2 7e Kees Davidse 2 2 8e Johan Provoost 2 0 Ron Verburg zal wel spijt gehad hebben dat hij deze vorm niet een dag eerder bezat Met partijen van 6 250 en 3 571 was hij veruit de beste van de verliezer ronde Arie v d Hoven herstelde zich ook iets ten opzichte van de kwartfinale maar kon Verburg niet verrassen Finales 3 750 75 Martin Sturm 20 Kees Boone 69 3 450 Kruiswedstr 2 14 00 no 2 p 1 no 1 p 2 75 punten 4 125 66 Gerard Schipper 16 Robert Bastiaanse 75 4 688 3e en 4e pl 15 15 verliezer 1 verliezer 2 75 punten 2 909 64 Gerard Schipper 22 Kees Boone 75 3 409 1e en 2e pl 17 45 winnaar 1 winnaar 2 100 punten 5 000 100 Robert Bastiaanse 20 Martin Sturm 87 4 350 Met Robert Bastiaanse kreeg het toernooi de winnaar die het verdiende en daarmee een waardig opvolger van Veelvoudig winnaar Gilles Sturm Met zijn spelopvatting techniek en mentale weerbaarheid stak hij ver boven de concurrentie uit en dat betaalde zich uit met een mooie finale tegen Martin Sturm die bijna voor een unieke verrassing zorgde door zijn vader op te volgen Dat kwam er niet van omdat Bastiaanse dat wist te voorkomen in een finale die voor het eerst sinds jaren weer een echte finale was Hoogste serie 27 Ron Verburg Hoogste partij 10 00 Leen Coppoolse Kees Davidse en Chris Huysmans B groep Poule 1 1 Wim Schoonenboom 3 6 2 Sjaak de Rijke 3 2 1 245 3 Kees Nuijten 3 2 0 891 4 Maurice Wilderom 3 2 0 769 Wim Schoonenboom lijkt zijn kandidatuur te hebben gesteld voor de eindzege Ook al is het nog vroeg in het toernooi zijn overmacht in deze poule was groot Sjaak de Rijcke gaat op moyenne mee naar de tweede ronde Poule 2 1 Hans de Visser 3 4 1 177 2 Paul Diepstraten 3 2 0 986 3 Wim van Duuren 3 2 0 968 4 Danny Meuldijk 3 2 0 887 Hans de Visser pakte hier de poule winst en bleef de fysiek zwaar aangetaste Paul Diepstraten voor Dat de Middelburger met al zijn beperkingen tweede wist te worden is gewoon knap al viel Wim van Duuren wel zwaar tegen Poule 3 1 Elly Blaas 3 5 1 389 2 Daniel Mulder 3 3 0 931 3 Jo Kleinepier 3 3 0 901 4 Piet Cevaal 3 1 0 788 Hier was één vrouw drie mannen de baas Dat deed pijn en zorgde bij vreugde voor Elle Baas Zowel qua moyenne als wedstrijdpunten stak zij er dik boven uit Poule 4 1 Johnny de Smit 3 6 1 164 2 Leo Willeboordse 3 4 0 800 3 Addy Eckel 3 2 0 662 4 Marja Boonen 3 0 0 632 Hier moesten de vrouwen het afleggen tegen de mannen al speelde die ook niet bijster sterk Debutant Daniel Johnny de Smit deed het deed het beste en bleef ongeslagen Leo Willeboordse won van beide vrouwen maar vraag niet hoe In beide partijen verbruikt hij het maximaal aantal beurten maar dat telt niet als je toch door bent Poule 5 1 Peter de Pan 3 6 2 344 2 Wim Schoonenboom 3 4 2 286 3 Jan de Visser 3 2 1 645 4 Peter Minderhoud 3 0 1 741 Hier werd met alle wetten en records gespot De Pan en Schoonenboom trokken zo van leer dat De Visser en Minderhoud zeker niet slecht spelend volledig werden overbluft De Pan maakte een partij in 8 beurten uit 3 125 met series van 13 12 en 8 Schoonenboom tekende voor series van 11 en 8 De eindcijfers van beide heren hadden in de A groep niet misstaan Poule 6 1 Jan de Wijze 3 5 1 974 2 Jan Vos 3 4 1 558 3 Herbert Dourleijn 3 3 2 056 4 Daniël Mulder 3 0 0 613 Routine ging hier voor al het andere Dat hadden de Wijze en Vos het meest Wel moest de Wijze een punt afstaan aan Herber Dourleijn die prima voor de dag kwam maar zelf net een punt tekort kwam want op moyenne was hij wel door gegaan Dat was te wijten aan zijn 24 25 nederlaag tegen Vos die na een 16 4 achterstand knap terugkomt met series van 8 2 4 en 6 om als eerste te finishen Poule 7 1 Jacco Nieboer 3 6 1 563 2 Hans Uitzetter 3 4 1 218 3 Hans de Visser 3 2 0 921 4 Gilles Schaalje 3 0 0

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/toernooien/groteprijswissenkerke/2015/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • toernooien > Euro Grand Prix bandstoten > 2014-2015 - Biljarten in Zeeland
    WB Guri 2014 WB Hurghada 2014 WK driebanden landenteams WB Luxor 2015 Coupe d Europe driebanden teams Crazy Billiards WB Porto 2015 WB Guri 2015 WB Istanbul 2015 WB Hurghada 2015 WB Bursa 2016 WB Luxur 2016 Ladies Crazy Diamond nieuwsbrief sponsors contact pers toernooien Euro Grand Prix bandstoten 2014 2015 2014 2015 Het nieuwe initiatief van de CEB om een Grand Prix reeks in te voeren en aan de hand daarvan een ranking op te stellen die doorslaggevend gaat zijn voor het WK bandstoten in St Brevin les Pint in Frankrijk kreeg HBC Hoogeveen de primeur van de organisatie In 12 poules van 3 begonnen 12 Nederlanders 9 Fransen 5 Tsjechen 3 Belgen en 3 Zwitsers 2 Duitsers een Griek en een Spanjaard aan het toernooi Jean Paul de Bruijn won zijn beide poulewedstrijden in 8 en 7 beurten en was daarmee derde in de ranking voor de achtste finales Daarin stuitte hij op Raymund Swertz die gedecideerd werd verslagen met 120 56 in 11 brt Daarna volgde in de kwartfinale de Duitser Dieter Steinberger die in slechts 8 beurten werd verslagen 120 47 In de halve finale was de Spanjaard Joan Espinasa het haasje De Zuid Europeaan werd

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/toernooien/eurograndprixbandstoten/20142015/ (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • Biljarten in Zeeland Kort maar krachtig
    in Tegelen Aanvang 19 00 uur Opstelling Ripa Francis Forton Kay de Zwart Jens van Dam en Dion Bergmans In de tweede divisie vindt het slot van de competitie voor Pearle Opticiens vanaf 13 00 uur plaats in Roosendaal tegen De Distel Ook voor t Bierwinkeltje zit et er in derde divisie op na het uitduel tegen Veilingzicht in Oudenbosch 13 30 uur Jacobs Mannenmode speelt zijn laatste duel in

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/nieuwsbrief/?mail=93 (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • Biljarten in Zeeland Programma’s ere-, eerste divisie en Topteamcompetitie. Seizoen 2015-2016
    00 17 A1 Biljarts vs Dallinga com Zondag 14 02 2016 13 00 18 Dallinga com vs Post Luchtkanalen Zondag 21 02 2016 13 00 19 Dallinga com vs MCR de Uitspanning Zondag 06 03 2016 13 00 20 Holland Mineraal Bousema vs Dallinga com Zondag 13 03 2016 13 00 21 Dallinga com vs Eekhoorn Zondag 20 03 2016 13 00 22 HCR Prinsen 1 vs Dallinga com Zondag 17 04 2016 13 00 PROGRAMMA RIPA RECLYCING PEARLE 1 Biljart Centrum Arnhem 1 vs Ripa Recycling Pearle Zondag 13 09 2015 13 00 0 8 2 Ripa Recycling Pearle vs Burgmans Biljarts Zondag 20 09 2015 13 00 3 La Plaza Hoensbroek vs Ripa Recycling Pearle Zaterdag 03 10 2015 19 00 4 Thekes Park Tivoli vs Ripa Recycling Pearle Zondag 11 10 2015 13 00 5 Ripa Recycling Pearle vs Eekhoorn 2 Zondag 18 10 2015 13 00 6 BV Sprundel 1 vs Ripa Recycling Pearle Zaterdag 24 10 2015 19 00 7 Ripa Recycling Pearle vs Man op Maat t Caves Zondag 08 11 2015 13 00 8 De Veemarkt vs Ripa Recycling Pearle Zaterdag 14 11 2015 19 00 9 Ripa Recycling Pearle vs Constructor Staalbouw Zondag 06 12 2015 13 00 10 ZFD De Hazelaar vs Ripa Recycling Pearle Zaterdag 12 12 2015 19 00 11 Ripa Recycling Pearle vs Hotel Stadt Lobberich BCT Zaterdag 19 12 2015 19 00 12 Ripa Recycling Pearle vs Biljart Centrum Arnhem 1 Zondag 10 01 2016 13 00 13 Burgmans Biljarts vs Ripa Recycling Pearle Zaterdag 23 01 2016 19 00 14 Ripa Recycling Pearle vs La Plaza Hoensbroek Zondag 31 01 2016 13 00 15 Ripa Recycling Pearle vs Thekes Park Tivoli Zondag 07 02 2016 13 00 16 Eekhoorn 2 vs Ripa Recycling Pearle Zaterdag 05

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/nieuwsbrief/?mail=12 (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • Biljarten in Zeeland Business- en Vriendenclub
    naamsvermelding met logo op de website en in het speellokaal vanzelfsprekend Business en Vriendenclub Biljarten Sluiskil Sluiskil de bakermat van het Zeeuwse biljarten Met de organisatie van 5 wereldbekertoernooien het WK driebanden 2010 en het WK voor jeugd 2014 staat Biljarten Sluiskil nadrukkelijk op de nationale en internationale kaart Het seizoen 2014 2015 was voor Biljarten Sluiskil uitermate succesvol door het winnen van de nationale titel driebanden de Europa Cup het winnen van de Bekerfinale en het verbeteren van het wereld record teamgemiddelde Na het behalen van de grote successen in het afgelopen seizoen is het onze doelstelling om Biljarten Sluiskil een bredere Zeeuwse basis te geven Het Zeeuwse eredivisieteam met Jean Paul de Bruijn Steven van Acker Bart Ceulemans Berry Dallinga Patrick Vasseur Jean Paul de Kraker wordt aangevoerd door de beste biljarter ter wereld Frederic Caudron Wordt nu lid van de Business Vriendenclub Sluiskil Biljartseizoen 2015 2016 Met uw lidmaatschap van 250 bieden wij u de volgende faciliteiten Deelname aan een geheel verzorgde eendaagse biljartclinic met mede werking van onze topspelers Frederic Caudron en Jean Paul de Bruijn Business to business faciliteiten op onze thuislocatie HCR Dallinga Sluiskil tijdens clinics biljartevenementen en wedstrijddagen Toegang tot alle eredivisie en

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/nieuwsbrief/?mail=3 (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • pers - Biljarten in Zeeland
    Prix Nationaal Graanbeurstrofee Gust Boonen drieb toern Koppeltoernooi Kwad Grote Prijs Wissenkerke Jacobs Mannenmode toernooi Kersttoernooi Zundert Euro Grand Prix bandstoten WB Istanbul 2014 WB Luxor 2014 WB Porto 2014 WB Guri 2014 WB Hurghada 2014 WK driebanden landenteams WB Luxor 2015 Coupe d Europe driebanden teams Crazy Billiards WB Porto 2015 WB Guri 2015 WB Istanbul 2015 WB Hurghada 2015 WB Bursa 2016 WB Luxur 2016 Ladies Crazy Diamond

    Original URL path: http://biljartenzeeland.nl/pers/?page=2 (2016-04-30)
    Open archived version from archive



  •