archive-nl.com » NL » U » UITSLAGEN.NL

Total: 668

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Uitslagen.nl - Gebruikers
    Liedekerke BEL SportConnection Haarlem NH TWC Hapert Hapert NB Kerstcorrida Tielt Tielt BEL Landense Joggingclub Landen BEL AV Rijnsoever Katwijk ZH ZH Loopgroep Zuid Rotterdam ZH Loopgroep Veeningen Veeningen DR Ravijnloop Nijverdal OV Delta Lloyd Groep Runningteam Amsterdam NH Loopgroep Waalre Waalre NB Eindejaarscorrida Stad Leuven Leuven BEL Logo Loopgroep Oudewater Oudewater UT Loopsport Sellingen Sellingen GR HOEZO Haarlem NH Ymere Amsterdam NH TC Antilope Ridderkerk ZH ATB Vereniging 26 inch Bladel NB Christiaan Huygens College Eindhoven NB Stichting Wielerevenementen Het Snelle Wiel Bladel NB Stichting Duursport Valkenburg a d Geul Valkenburg a d Geul LI Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme Aalden DR Fit Zeist Atletiek Survival Zeist UT Lopersgroep Posterholt Posterholt LI Stg Evenementen Terschelling Fjoertoer Terschelling West FR Winterloop v v De Willy s Wilbertoord NB Stichting Loopsport Zwolle Zwolle OV Stichting Hernense Stratenloop Hernen GE KLM Catering Services Schiphol NH M3 Sport Dronten FL Bechterew Rotterdam ZH Spinningmarathon Maas en Waal Druten GE Loopgroep DKB De Krim De Krim OV Stichting Deventer Sportevenementen Deventer OV Waspik 750 Waspik NB Altena Road Runners Giessen NB AV Ron Clarke Wijk bij Duurstede UT Van Goghloop Zundert Zundert NB Nederlandse Politie Academie Apeldoorn GE Loopgroep Bunnik Bunnik UT Stichting Stuwwalloop Oosterbeek GE Fietsen ohne Grenzen Coevorden DR Stichting Triatlon Vlaardingen Vlaardingen ZH vv K G B Bovenkarspel NH Winter Step One Loop Borne OV Vereniging De Hessenrijders Hummelo GE RCU Unicef Hoogeveen Hoogeveen DR Loopgroep de pas Wijchen GE GroenLinks s Gravenhage ZH Ten Broek Crossloop Lemelerveld OV Club Physique Lunteren GE MetaVolante Sportmanagement Haarlem NH Stichting Marathon Barneveld Barneveld GE Stichting Sportpromotie Twenterand Vriezenveen OV BibChip Benelux Rijkevorsel BEL Int Warandeloop Tilburg Tilburg NB Noordwijkerhoutse Strandlopers Noordwijkerhout ZH TFC Gieten Gieten DR AC Waterland Landsmeer NH Loppersumer Jaarmarkt Loppersum GR Driedorpenloop Kortenhoef Stg Nelli Cooman Games Stadskanaal GR College Salus Nostra Mol BEL Lopen doet Hopen Blokker NH kika Amstelveen NH puur Amsterdam NH WUCC 2008 Nijmegen GE Loopgroep Cranendonck Cranendonck NB Stichting Wielerpromotie Fryslân Leeuwarden FR Stg Sportieve Recreatie Beegden Beegden LI Plaspoelpolderloop Rijswijk ZH Loopsport2000 Zeewolde FL Loopsport2000 Zeewolde FL Wielerspektakel Druten Druten GE Loopclub Rapido Burgum FR Stichting Loopsport Zwolle Zwolle OV Wandel 4 daagse Zuidwolde Zuidwolde DR Univé Loopcircuit Oostwold GR Tentoonstellingsver Oostermoer Gieten DR Fiets Toer Club Almere Almere FL Pagedalloop Sauwerd GR VTK Gent Gent BEL SOC Océ Technologies B V Venlo LI Loopcircuit Noord Groningen Middelstum GR Hunze outdoor event Annnen DR Gezondheidscentrum Diemen zuid diemen NH St Loop door Houten Houten UT Stichting Strandvijfdaagse Roosendaal NB AG 85 Staphorst OV Limbus Consulting Utrecht UT SG Tabor Hoorn NH Marathon Amersfoort Amersfoort UT AV TRIAS Heiloo NH Geldrop Runners Geldrop NB Stg Sportwandelschool Hoorn Westfriesland Hoorn NH Stg Stadsloop Appingedam Appingedam GR Racetimer Dordrecht ZH Lopersgroep Arcen Lomm Velden Velden LI Stichting Samenloop Arnhem GE Dionysos Denekamp OV Stichting de HoRa Venlo LI Sri Chinmoy Marathon Team Amsterdam NH KVV Losser Losser OV Almeerbuiten Almere Buiten FL Hunzerunners Loopgroep Annen Annen DR Stg Bergen Bergen NH Het Goede Doelen Elftal Laren NH Stichting Ultimarathon Aerdenhout NH Klifrunners Oosterhout gem Nijmegen GE Vlaamse Triathlon en Duathlon Liga Leuven BEL Louis Persoons Memorial Genk BEL TCHORTKOW Antwerpen BEL Stichting sportend helpen Roermond LI Sport Track Lisse ZH v v DKB De Krim OV Opkikkerloop Almere FL L V J Enschede OV Martinair Holland N V Schiphol NH De viersprong Emmercompascuum DR Runners Stadskanaal Stadskanaal GR DRW Run Bike Run Nijverdal OV Sport Marketing Consultancy BV Rotterdam ZH Rotterdam Marathon BV Rotterdam ZH Rotterdam Marathon BV Rotterdam ZH Rotterdam Marathon BV Rotterdam ZH Sport Marketing Consultancy BV Rotterdam ZH Sport Marketing Consultancy BV Rotterdam ZH Sport Marketing Consultancy BV Rotterdam ZH Sport Marketing Consultancy BV Rotterdam ZH Rotterdam Marathon BV Rotterdam ZH St Kustloop Vrouwenpolder Vrouwenpolder ZE Trefpunt Amsterdam NH Nieuwjaarsloop De Wilp De Wilp GR OranjeRun Oldehove GR MTB Esbeek Esbeek NB FTC Dobberieders Zuidlaren DR Vrije Sporters Langemark BEL Organisatie Thesinger Run Thesinge GR Loopvrienden Urmond Urmond LI Cobra BV Breda NB DRW Fitnesscentrum Nijverdal OV Beach Challenge Den Haag ZH U2Speed Emmen DR BSC Unisson Boekelopers Boekelo OV Stg Maastrichts Mooiste Maastricht LI Right To Play Capelle a d IJssel ZH Stichting Wandelvierdaagse het Gooi Laren Nh NH Stichting 3bergenLOOP Driebergen UT HabiTask Delft ZH Power wo man Holland Venray LI Roparun Team Rhoon 2000 Rhoon ZH RSV Kranenbroek Echt LI Stichting Hanze Events Groningen GR Stg Asperge fiets vierdaagse Arcen Arcen LI Haaren in Beweging Haaren NB CorusRunners Velsen Noord NH AV DOS Dwingeloo DR Excuusfeesten Kortenberg BEL Stichting Dorpsfeesten Twello Twello GE av Spartacus Franeker FR DELTA Ride for the Roses Goes ZE Peelrunners Horst LI Kiwanis Zeewolde Zeewolde FL Adventure Race Zeeland Goes ZE Unicefloop Leiden Leiden ZH DMC Dedemsvaart OV Trainingslopen Amsterdam NH Amsterdamse Bos Amstelveen NH Team 10 Amsterdam NH Prosport Utrecht UT Eindhoven Atletiek Eindhoven NB Sporting Harderwijk Harderwijk GE Batavus Toerclub Heerenveen FR Run2day Hoogeveen DR Crossloop Teteringen Teteringen NB Stg Ronde van het Eindhovens Dagblad Eindhoven NB Hogeschool Arnhem en Nijmegen Arnhem GE Stg Avondvierdaagse s Hertogenbosch s Hertogenbosch NB Runners Oost Groningen Winschoten GR Stichting Wandelen in Vrijheid Heumen GE JRC Foundation Venray LI Trimclub Angeren Angeren GE Wijckloop Beverwijk NH Stg Survival en Adventure Race Nijverdal OV Stichting ATB Sport Nijmegen GE Leiden Road Runners Club Leiden ZH Leiden Road Runners Club Leiden ZH KemVeldloop Tillgte OV Running Affairs Barendrecht ZH AV Statina Culemborg GE Get out and run Exloo DR GTC Gelderland Wijchen OV Wildini Sports Nijmegen GE Stichting Zevenheuvelenloop Nijmegen GE Stichting Zevenheuvelenloop Nijmegen GE Stichting Zevenheuvelenloop Nijmegen GE ZieOmmeZijde Groningen GR Amstelveens Vertaalburo BV Amstelveen NH FlevOnice Biddinghuizen FL Brandevoort in Actie Helmond NB STG Dronten Dronten FL Stichting Runningclub Heerde Heerde GE Rotterdam Atletiek Rotterdam ZH LWC de Paaschberg Lochem GE Thetra Raeren BEL Vechtdalloopsportpromotie Dalen DR Stichting BlubberRun Vorden GE Running Holland Amsterdam NH Bike 4 All St Oedenrode NB IJsclub Baambrugge Baambrugge UT Stichting Sportevenementen Oss Oss NB AV Aquilo Winschoten GR Brüggen Ten Brüggen GER Pedaleurs Malden GE EUR Roadrunners Rotterdam ZH ABS Batmen afdeling Trimmen Bathmen OV Candea College Duiven GE Nordic Walk Ameland Buren Ameland FR St Antonius Ziekenhuis Nieuwegein UT SV Aurora Werkhoven UT Purmerrunners Purmerend NH Kasteelloop Horst LI MYLAPS Event Timing BV Nijmegen GE Politie Amsterdam Amstelland Amsterdam NH Loopgroep Leuvenheim Leuvenheim GE Marathon Zeeuws Vlaanderen Terneuzen ZE VV Hulsterloo Nieuw Namen ZE Loopgroep De Krim De Krim OV Nederlandse Toer Fiets Unie Veenendaal UT UWOON Harderwijk GE Atletiekunie Arnhem GE TTC De Merel De Ronde Venen UT Henkierunners Hoogvliet ZH Stichting Organisatie Sportevenementen Den Haag ZH Nadine Foundation Hoorn NH Stichting Accenture Zuidas Run Amsterdam NH MC de Pekelinge Aagtekerke ZE Stg Viking Weesp NH Kamerikse Weteringloop Kamerik UT TV Weert Weert LI Allora Nijmegen GE Stichting Sportpromotie Ameland Ameland FR Tour du Port Rotterdam ZH Stichting Ronde van Drenthe Hoogeveen DR No Limits Biking Beuningen GE Stichting Live Life Max Nieuw Beijerland ZH Breakfastrun Hendrk Ido Ambacht ZH Stichting Familieloop Sittard Ulestraten LI ProRun Poppel BEL Fit en Balance Nijmegen GE Jansen Event Sportmanagement sleen DR SV Heeten Heeten OV Event Store Rotterdam ZH TWC t Verzetje Bemmel GE Stichting Almere City Run Almere FL Titus Loopsport Twello GE Confesso BV Alkmaar NH Feanster 40 Surhuisterveen FR Nederlandse Toer Fiets Unie Veenendaal UT AV Start Lekkerkerk ZH TC Zevenhuizen 80 Zevenhuizen Z H ZH TWC Oranje Horst LI Toerclub Voorne Putten Spijkenisse ZH Rond de Linde loop Wolvega FR Nederlandse Toer Fiets Unie Veenendaal UT mandigo GmbH München GER Running Mates Maas en Waal Beneden Leeuwen GE Stichting Skate Night Venlo Venlo LI Stichting Baarlo Loopt Baarlo LI Stichting Wielercomite Toerfietsers Rijnmond Rotterdam ZH Free Time Action Venlo LI TC Rijnmond Schiedam ZH Base Consultancy Den Haag ZH Organisatie Rabobank Omloop Flevoland Lelystad FL Lunteren On The Beach Lunteren GE Theo de Rooij Classic Rijssen OV ToerTocht Veenendaal Veenendaal UT IJsclub Oudendijk Oudendijk NH Gooische Run Amsterdam NH ATV Ruiten Drie Almelo OV Stichting Midnigtwalk Assen Assen DR SuperSport Poland POL Leeuwenloop Boven Leeuwen GE TC Barrhopoort Barendrecht ZH Buurtvereniging Haaswijk en de Morsebel Oegstgeest ZH Loopgroep Bergen Bergen lb LI Bekkema Run Harkstede GR Stg Running Events Burgum Burgum FR Lionsclub Zevenhuizen Zevenhuizen ZH RTC de Veluwerijders Dieren GE Loopgroep Nesselande Rotterdam ZH Stichting Behoud Gummaruskerk Wagenberg Wagenberg NB SplitTime BV Vlaardingen ZH Loopsport Sellingen Sellingen GR Running Team Lauwe vzw Lauwe BEL Bemels Beste Bemelen LI Weekbladpers Tijdschriften BV Amsterdam NH Bake for Life Leusden UT Sportdienst Herselt Herselt BEL Rijkevorsel Leeft Rijkevorsel BEL Delftse trim club yscub bertus Delft ZH Rabobank Ledenfietstocht Goes ZE Stichting Baronie Breda Classic breda NB WV Het Stadion Nieuwegein UT Bewoners Overleg Lunetten Utrecht UT Molenhoeks Makkie Molenhoek LI Vereniging voor Dorpsbelangen Odoorn Odoorn DR Westfriese Tourclub Hoorn NH Stichting de Ultieme Uitdaging Ermelo GE Ramselse Routeloop Ramsel BEL Oostkerke Sportief Oostkerke Damme BEL WE link Nijkerk UT Stichting Bastenrun Ooij GE Power of Sport Eindhoven NB Stichting de Leyetocht Helvoirt NB Gemeente Olen Olen BEL Capelse Schollebosloop Capelle aan den IJssel ZH Warmoesloop Brugge Koolkerke BEL Atletiekclub BREAK Brasschaat BEL IJsselstein ontmoet Vianen IJsselstein UT Op de Bies Landgraaf LI Stichting Olst Wijhe in Beweging Olst OV Christa Mensert Memorial Ride Leiderdorp ZH Stichting Venlo4Life Venlo LI MudSweatTrails nl Doorwerth GE TV Zoetermeer 77 Zoetermeer ZH WC Hoogmade Hoogmade ZH TC Avanti Alphen a d Rijn ZH R en TFC Delft 73 Delft ZH FTC Westland Wateringen ZH AV MTK Krimpen ad IJssel ZH FlevOnice Biddinghuizen FL Stichting Loopevenementen Den Helder Den Helder NH Triathlon Ver Triade Zwolle OV TLV De Langstraat Waalwijk NB www loopnu nl Amersfoort UT pec 1910 zwolle OV AVD cross Dwingeloo DR IJsclub Eindhoven IJCE Eindhoven NB Organisatie Waterloop Amsterdam NH Wellness Test Training Heesch Heesch NB SV Grenzland Laar GER GTC Gelderland Wijchen OV Stichting Roermond City Run Roermond LI Wielervrienden Parkstad Landgraaf LI ET Utrecht Houten UT WTC Grensland Geleen LI Skivereniging Regio Zwolle Zwolle OV Bernhezeloop Bernheze NB Ederun Ede GE VVV Berkelland vestiging Borculo Borculo GE Stg Sportevenementen AV Sprint Breda NB Medirunners Etten leur NB Maria Dommer Maarssen UT Tourclub Ysselsteyn Ysselsteyn LI BrabantWonen s Hertogenbosch NB Henk Angenent Classic Woubrugge ZH Comm schoolsport Capelle a d IJssel ZH Halve van Renesse Renesse ZE Stichting Hardenberg City run Hardenberg OV Topsport for Life Eindhoven NB Stichting All4Sport Maastricht LI Running Promotion Gelderland Arnhem GE runforlife Mijnsherenland ZH Stichting Duursport Gendt Gendt GE Woonsfeer Heine Crossloop klazienaveen DR Toerclub Dalfsen Dalfsen OV Stichting Station tot Station Loop Dalfsen OV De 8 van Boven Eind Boven Leeuwen GE TV Het Westrak Oude Tonge ZH Greenrun Gelderland Twello GE Triatlon Zeeland Vlissingen ZE WWB Beveren BEL LAC EUPEN Eupen BEL MudSweatTrails Doorwerth GE Loopgroep Visie Ermelo GE Schefferteam Leiden ZH Axa Valleirenners Veenendaal UT OVC OLMEN Olmen BEL Studenten Sport Amsterdam Amsterdam NH Geelse Triathlon Geel BEL Binnenmaas RunForLife Mijnsherenland ZH Atrium Rondje om Ederveen Ederveen GE ProKwadraat Marketing Events Leiden ZH MeentRun Amstelveen NH Lionsclub Hilversum Hilversum NH Decathlon Duorun Niel BEL bertvogel4running Eibergen GE Marathon van Leeuwarden Leeuwarden FR FTC Emmen Emmen DR de Hardloper Schipluiden ZH Endura Toerclub Middelburg Middelburg ZE Stichting Oranjecomité Hoge Hexel Hoge Hexel OV Kraaijenbergse Plassenloop Linden NB MTBskills4u Enschede OV Culpepper Den Haag ZH TFC t Kamrad Assen DR Sportcentrum de kloek Middenbeemster NH AalsmeerFietst Aalsmeer NH TVA Arnhem GE Guterslohhalfmarathon Gutersloh GER DIOS Den Hoorn ZH LUHV Currimus Leiden ZH Stichting Kom naar de Kern Appeltern GE Stg Wielerevenementen het Snelle Wiel Bladel NB Health City Eindhoven NB Stichting Runningclub Heerde Heerde GE Arcus College Heerlen LI Stichting Den Haag Marathon Den Haag ZH Stichting Zeister Businessloop Zeist UT Avond 4 Daagse Oog in Al Utrecht UT De 7 Kilometer van Martenshoek Hoogezand GR House of Sports Ouderkerk ad Amstel NH C V de Buurlanders Eersel NB Stg Onspanningsvereniging Gemeente Oss Oss NB Alve Marrren Heeg FR Loopgroep Oegstgeest Oegstgeest ZH Sportconsulting nl Meppel DR Bweeg Utrecht UT TWC Oranje Horst Horst LI Leidenladiesrun Leiden ZH CBFB Bennekom GE Run4Nijmegen Nijmegen GE Stichting Projecten Junior Kamer Noord West Veluwe Harderwijk GE loopgroep kazienaveen klazienaveen DR Zwartewaterlandloop Zwartsluis OV Wijkvereniging Vogelwijk den haag ZH OHB Loop Groningen GR Groene 10 mijl van Bree Bree BEL Willem Alexander Kinderfonds Leiden ZH Rode Kruis Tilburg Tilburg NB Laboriginal Barneveld GE Kwart Thriathlon Deil Deil GE Mom in Balance Heemstede NH Gipmans planten Kwaakerrun Venlo LI Bavoschenkelloop Capelle aan den IJssel ZH Stichting Cultuur Sport Belfeld Belfeld LI Libertyloop Geldrop Mierlo Geldrop NB ZOEV Amsterdam NH Spieren voor Spieren Blaricum NH Stichting Lopen Tegen Kanker Warmond ZH Fit2Move Amersfoort UT Trecho Vleuten UT Maasrun Lanaken BEL Scherpewoud Scherpenzeel GE Stichting WPR Rotterdam ZH Pluk Deventer OV Stichting Keesloop Bergschenhoek Bergschenhoek ZH Splash Athletics Zierikzee ZE Vlaamse Canicross Federatie Zottegem BEL Zwemmen langs walcheren Middelburg ZE Symposium Tilburg NB HUMAN CARE Putten GE Stichting MaraThOON Eindhoven NB KNSB Hoogland UT Stichting Sportstimulering Noordenveld Roden DR Vacansoleil Eindhoven NB Chronotrack Europe Soest NH MySports Hilversum NH Teamtino Bergen op Zoom NB Thermae 2000 Valkenburg a d Geul LI SALVO Zoetermeer ZH Stichting Wielerronde Rhenoy Rhenoy GE MC de Peelrijders De Mortel NB Bike Action Alkmaar NH Vzw De Spiegel Kesssel lo BEL Wiel in Wiel Vichte BEL Stichting Run Rondje Rhenoy Beesd GE Lions Club Goes Wilhelmina Goes ZE Stichting Duurzame Marathon Zwolle Zwolle OV V V Lyra De Lier ZH Zaltbommel Dutch Runners Zaltbommel GE Vechtloop Maarssen Maarssen UT SantaRUN 2011 Nijmegen GE Damwaldrin Damwoude FR Kerstmarkt IJsselstein IJsselstein UT NSAV t Haasje Nijmegen GE Stichting OX Nijmegen GE Woonstichting Vooruitgang Sassenheim ZH Loopgroep Leeuwarden Leeuwarden FR Tempress SolarRun Vaassen GE TFC Frisia Leeuwarden FR Afsluitdijkrun Midwolda GR Toerclub Wageningen Wageningen GE Men s Health Urbanathlon Amsterdam NH IJsselsteinloop IJsselstein UT Weekbladpers Tijdschriften Amsterdam NH Stichting Wandelsport Zevenhuizen Zevenhuizen GN GR Loopgroep Garderen Garderen GE zwemloop Bergen op Zoom Bergen op Zoom NB Stichting Triathlon Limburg Stein LI Seuterloop s Gravendeel ZH Vlagheideloop Schijndel NB Batavus Heerenveen FR TCR ATB tochten Rijssen OV Stichting Lochemse bergloop Barchem GE Hardloopbegeleiding Jan Strijker Brummen GE Cycling Lemelerveld Lemelerveld OV Loopgroep de Zandstuve Vroomshoop OV ABC Sport Circuit Velsen NH Loopgroep Jan Strijker Brummen GE Sporting4Africa Amsterdam NH Run DezvousNL Hendrik Ido Ambacht ZH F T C Toer 80 Bellingwolde GR Modest Automatisering BV Culemborg GE AKRM Utrecht UT Copini Buitensport Kollumerpomp FR Stichting Rooise Fietsvierdaagse Sint Oedenrode NB GPS wedstrijdloop Zwolle OV Toerclub Wageningen Wageningen GE Stichting CTV Zuid Holland Leiden ZH Trimvereniging Quo Vadis Bunschoten UT Amsterdam Fit Amsterdam NH WV Tour de Force Barneveld GE VVV Berkelland vestiging Borculo Borculo GE OpdieFiets Maarssen UT Mud Masters B V Utrecht UT Slufterloop Rotterdam ZH Atletiekvereniging Fivelstreek Delfzijl GR MTB Assen Assen DR Hardloopterneuzen Terneuzen ZE b o d De Sprinters Bemmel Bemmel GE Het Stalen Ros Ravenstein NB OWC Oldenzaal OV Stichting Onze Ballon Hengelo OV Rondehoeploop Ouderkerk aan de Amstel NH Valkenburgse Wielerclub Valkenburg aan de Geul LI LIJFSTIJL Centrum Den Helder Den Helder NH Stichting Naar de Top voor KiKa Venray LI Stichting Loopsport Zuidwolde Zuidwolde DR Stichting ladies for ladies Breda NB Losserse Wielerclub Losser OV Ladies Circle 52 aan Zee Katwijk ZH Stichting Falcon Walk Zwolle OV Joggingclub Pegaus Tielt vzw Tielt Winge BEL Mencia de Mendoza Breda NB 12 uursmarathon Heesch NB TC de Volharding Nunspeet GE Stichting Geparo Doesburg GE Symfonie der Stenen Brussel BEL ABN AMRO Bank N V Amsterdam NH Ijsclub Voorwaarts Katwijk afdeling Wielersport Katwijk ZH UWTC Uithoorn NH MCO Oss NB MC Boekel Boekel NB Doxa BV Tilburg NB Akersloter Marathon Klub Akersloot NH Ev Hands Nijverdal OV Voetbalvereniging Sportclub Brummen Brummen GE Ladies Ride for the Roses Naaldwijk ZH Rode Neuzen Race Amsterdam NH St Activiteiten Lions Zuid Oost Veluwe Eerbeek GE Stichting Road4Energy Groesbeek GE KWB Leerbeek Gooik BEL Stichting Zeeuwse Wielerevenementen Goes ZE Loopgroep Makkum Makkum FR Sportdienst Meise Meise BEL Streetrace Berkel Enschot Berkel enschot NB Running Center Katwijk Katwijk ZH t Versnellertje Ochten GE OUT Zwolle OV Stichting Wandelsport Boxmeer Sint Anthonis NB Holland Timing Soest UT Get running Eindhoven NB Centraal Bureau voor de Statistiek Heerlen LI Amsterdam Fit Amsterdam NH TC Keiaosers Keijenborg GE Callantsoog on Wheels Callantsoog NH Werkt voor ouderen vlissingen ZE Freerunners Leusden UT St Fiets4daagse Westerbork Westerbork DR Stichting Zeevangsloop Middelie NH Goudplevierrun Nieuw Balinge DR OVG Garyp Garyp FR Stichting Runningteam Julien b Cat Lienden GE Loopgroep Oosterhesselen Oosterhesselen DR bd admin Maastricht LI 7 van 7huizen Zevenhuizen Gn GR IJsvereniging Voorwaarts Bovensmilde DR Le Champion Heiloo NH Houdt de Ketting Strak Emst GE T RUN Tienen loopt Vissenaken BEL Awec Sandur Emmen DR Bewegen tegen Kanker Leidschendam ZH TFC De Ketting Ter Apel GR Landlopersjogging Wortel BEL Capricorn MTB Den Haag ZH Narvik HomeParcs Zutendaal BEL Stichting Toertocht Nijmegen Elst GE Stichting Midden Brabant Circuits Tilburg NB Coop Dorpsloop De Krim OV Zuidhoekloop Heerhugowaard NH Running Holland Amsterdam NH Veluwezoom E Bike Herfsttoertocht Rozendaal GE Boekweitloop Zuiddorpe ZE Giant Benelux Lelystad FL Stichting Chocolademelkloop Bilthoven UT M F A C Loppersum Loppersum GR MTB sportief Naarden NH Team 20 Help een mens Vlaardingen ZH Stichting Drutenloop Druten GE Werkgroep Strontraceloop Workum FR FTC Grupetto Meppel DR Kerstdorp aan Zee Noordwijk aan Zee ZH OSC Waldniel Schwalmtal GER West Coast Challenge IJmuiden NH Looprun Ede GE SV Buren Buren GE Reinier van Arkel groep Vught NB Sportservice Scholten Rosmalen NB Stormvogels Veendam Veendam GR Stichting Wollebrandcross Monster ZH De Snelle Rakkers Hollandscheveld DR Stg Kyokushin Budokai Krijgsmacht Den Haag ZH Winterwendeloop Oud Beijerland ZH Maliskampse Bosloop Rosmalen NB loopgroep RaitdaipRunners Sauwerd GR Activiteiten Commissie Erflanden Hoogeveen DR Rondje Oud en Nieuw Amsterdam NH Lenting en Partners Ubbergen GE Connect2Charity Hilversum NH Stichting Tegele Laef Tegelen LI Stichting Sportevenementen Noordoost Friesland Dokkum FR AC Lyra Lier BEL Winter Student Run Amsterdam NH Stichting Lauwersmeermars Zoutkamp GR Bergse Runners Club Nederhorst den Berg NH TWC Asten Asten NB Half Rond Houtem Walshoutem BEL Rabobank Snertloop Deventer OV Voorthuizen Loopt Voorthuizen GE Action Planet Halfweg NH Strong Viking Run Wijchen GE WTV Alphen Alphen NB De Schuttaertjes Gronau GER Stichting Lopen is Leven Medemblik NH IJzeren Man Winterloop Vught NB Prom es

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/gebruik.html (2016-02-06)
    Open archived version from archive


  • Uitslagen.nl | Netwerk
    over 2 computers met een netwerkkaart en een crosslinkkabel dan kunt u al een eenvoudig netwerk maken Mocht u niet over een netwerk beschikken dan is het ook altijd mogelijk gegevens uit te wisselen tussen verschillende computers met behulp van USB sticks exporteren en importeren In dit geval dient u Wegwed wel op elke computer te installeren Wegwed beschikt standaard over netwerkfunctionaliteit er zijn geen extra kosten aan verbonden U

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/netwerk.html (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl - Voorbeelden
    Voorbeelden Hieronder ziet u enkele voorbeeldschermen van de Windows versie van het programma

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/voorbeelden.html (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl | Apparatuur
    start en finish ook nog één computer nodig aangeraden wordt een draagbare computer met batterij hiervoor te gebruiken aangezien deze gemakkelijk vervoerd kan worden en beschermd is tegen eventuele stroomuitval Diverse chipregistratiesystemen worden ondersteund in de uitgebreide Wegwed versie De microfonist kan ook gebruik maken van een normale of draagbare computer om snel deelnemergevens op te zoeken met behulp van het startnummer Indien u niet over een netwerk beschikt dienen

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/apparatuur.html (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl | Kosten
    specifieke wensen bijvoorbeeld een module om circuitstanden bij te houden Prijzen 2015 Computerprogramma Wegwed download standaard 10 00 12 10 incl BTW Computerprogramma Wegwed download uitgebreid 32 50 39 33 incl BTW Inschrijven via internet zie www inschrijven nl Automatische incasso inschrijfgeld zie www inschrijven nl iDEAL betaling inschrijfgeld zie www inschrijven nl Ondersteuning bij evenement excl reiskosten 150 00 per dag Evenementen uitslag Nederlands 50 00 Optioneel koppeling aan

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/kosten.html (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl | Chipregistratie systemen
    treft u een overzicht aan van chipregistratie systemen die ook door Wegwed worden ondersteund Klik op het logo voor meer informatie over het desbetreffende systeem Voor specifieke vragen en kosten over een chipregistratiesysteem dient u contact op te nemen met

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/chipsystemen.html (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl - Bedrijvenloop
    Op de uitslagenlijst van de bedrijvenloop wordt per ploeg de totaaltijd vermeld met daaronder de tijden van de X beste deelnemers Alleen ploegen waarvan X deelnemers zijn gefinished worden in de uitslag opgenomen Hierbij kan de waarde voor X in Wegwed zelf worden ingesteld van 1 t m 20 Indien twee of meer ploegen dezelfde totaaltijd hebben dan is de plaats van de laatste deelnemer bepalend Deze regel is afgeleid

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/bedrijf.html (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl - Circuitmodule
    Klinkers De Sprinter 1989 3 55 3 55 3 52 3 49 11 36 5 13 Michel Slobben De Sprinter 1990 4 00 3 57 4 35 3 48 11 45 6 29 Tim Sinnema De Sprinter 1988 4 02 3 56 3 49 11 47 7 48 Frank Mintjes Steenwijk 1986 3 59 3 57 3 54 11 50 8 36 Bas Kaldenberg Meppel 1990 4 03 4 07 4 12 4 13 12 22 9 10 Steven Rozeman De Sprinter 1988 4 08 4 10 4 08 4 12 12 26 10 32 Marc Timmerman Meppel 1988 4 21 4 10 4 20 4 19 12 49 11 34 Cas Wassenaar De Wijk 1990 4 34 4 21 4 17 4 14 12 52 12 12 Marthijs Wijngaarden Meppel 1990 4 25 4 28 4 23 4 21 13 09 13 39 Hans Petersen jr Rogat 1990 4 35 4 22 4 20 4 30 13 12 14 31 Jasper Koers De Sprinter 1990 4 41 4 32 4 25 4 24 13 21 15 43 Julian Crediet Staphorst 1988 4 27 4 27 4 29 13 23 16 40 Weinand Boerma De Sprinter 1990 4 42 4 37 4 25 4 23 13 25 17 14 Ricardo Haar Havelte 1991 4 32 4 36 4 30 4 24 13 26 4 Daan Steinhaus De Sprinter 1991 4 34 4 31 4 35 4 21 13 26 19 17 Remko Veneman Meppel 1990 4 30 4 32 4 36 4 40 13 38 20 19 Pim Veneman Meppel 1989 4 53 4 30 4 34 4 38 13 42 21 45 Stefan Schra Veeningen 1990 4 35 4 33 4 43 13 51 22 3 Casper Bekhof Meppel 1991 4 39 4 44 4 53 4 43 14

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/circuit.html (2016-02-06)
    Open archived version from archive



  •