archive-nl.com » NL » U » UITSLAGEN.NL

Total: 668

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Uitslagen.nl |
    Ibe de Vries 1988 Runnovation 27 15 13 Ruud Schakel 1950 Ilion 27 30 14 Lex de Ruiter 1960 Ilion 28 54 15 Elly Verhagen 1955 Ilion 29 15 16 Joeri Molenaar 2003 Zoetermeer 30 30 17 P Versluijs 1947 Ilion 31 54 18 Joop Lustenhouwer 1948 Zoetermeer 37 21 D5KM 5 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Aafke Eshuis 1988 Ilion 23 14 2 Chantal Hoefsloot 1980 Berkel en Rodenrijs 26 59 3 Wendy Schmit 1977 Runnovation 27 19 4 Marjan Hofman 1965 Ilion 27 33 5 Irma Rutten 1958 Ilion 28 52 6 Jolanda Hochstenbach 1970 Zoetermeer 29 02 7 Christine 1967 Ilion 29 32 8 Christine Graafmans 1965 Zoetermeer 30 06 9 Ann Michiels 1970 Zoetermeer 30 09 10 Tessa Molenaar 1979 Zoetermeer 30 32 11 Elizabeth van Alphen 1969 Runnovation 30 43 12 Romy Harteveld 1976 RRZ 30 56 13 Marjan Slot 1977 Runnovation 32 34 14 Tessa v d Wijst 1985 Rotterdam 33 15 15 Judith Metselaar 1982 Ilion 33 16 16 Ingeborg Wijzenbroek 1969 RRZ 33 21 17 Gemma Lustenhouwer 1950 Zoetermeer 37 10 18 v d Gaag 1974 Rotterdam 42 04 19 Sandra Oskam 1971 Spijkenisse 42 05 1KMJ 1 KM

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011010218 (2016-02-06)
    Open archived version from archive


  • Uitslagen.nl |
    59 44 11 Jan van de Erve 1964 De Kieviten 4 01 33 12 Bart Eigenhuis 1967 Pijnenburg 4 02 56 13 Arjan Muthert 1972 Woerden 4 05 41 14 Tom Maessen 1969 Ilion 4 06 32 15 Marcel van der Toorn 1976 s Gravenhage 4 07 25 16 Ron Moerland 1970 Pallas 93 4 09 14 17 Marcel van Delden 1965 Middelburg 4 10 05 18 Raymond Wolthers 1973 s Gravenhage 4 26 05 19 Michiel de Graaf 1973 Almere 4 27 55 20 Pieter den Edel 1973 WZK Tri team 4 28 54 21 Yöran Micka 1980 Haag Atletiek 4 30 21 22 Wim Scholtens 1966 Aquilo 4 30 57 23 Jos Koot 1953 the Hague Road Runners 4 32 53 24 Han Feenstra 1966 s Gravenhage 4 40 02 25 Arie Hoogendonk 1967 Waterweg 4 42 23 26 Leonard G Boekestijn 1958 De Lier 4 42 41 27 Aureel Kenessey 1973 s Gravenhage 4 54 31 28 Kees Willemsen 1967 AAV 36 4 54 37 29 Peter Schollmann 1965 Heemstede 4 54 38 30 Tom Maes 1992 Patrijot 4 57 07 31 Philippe Voet 1975 Patrijot 4 57 09 32 Sauw Yuh Tang 1974 Rotterdam 4 57 38 33 Richard Mast 1974 Avanti Wilskracht 4 58 24 34 Wim Krijnen 1957 MarathonPlus 4 58 34 35 Edwin Castelein 1963 Ciko 66 5 14 12 36 Aziz Elkardoudi 1967 Startbaan 5 17 51 37 Peter Doeksen 1955 Voorschoten 97 5 18 09 38 Arjan Bos 1969 Energie 5 21 20 39 Vicent Pous Llopis 1982 s Gravenhage 5 22 39 40 Jan van Katwijk 1955 Rhoon 5 36 02 41 Piet de Knegt 1957 Rhoon 5 36 02 42 Kees van den Berg 1955 NSL 5 48 34 VMAR MARATHON Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Lilian

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011008911 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    de Grauw 1976 H I Ambacht 51 35 2 Petra de Wit 1962 Hercules 52 08 3 Judith Havermans 1979 Hercules 53 26 4 N Nieuwland 1971 Hercules 53 33 5 Janna Rijkers 1975 Amsterdam 54 00 6 Brenda Andriese 1968 Hercules 54 21 7 Cindy Frishert 1980 Hercules 54 45 8 Margareth Huisman 1968 Made 55 09 9 Irene Kamp 1957 Hercules 55 59 10 Ineke Wösten 1956 Parthenon 57 06 11 Cecile Gieben 1970 Rotterdam 58 55 12 Anja de Haas 1965 Dordrecht 1 04 26 13 Janita v d Vinne 1961 Hercules 1 17 49 M15KM 15KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Martien van Kaam 1965 Made 1 06 49 2 Eric Kandel 1960 Hercules 1 08 28 3 Arie van der Leun 1951 Passaat 1 10 28 4 Arie Stok 1960 Rotterdam 1 15 40 5 Mark van den Linde 1965 Hercules 1 17 27 6 Nick Beyers 1990 Essen België 1 18 02 7 Arie Pankrow 1965 Dordrecht 1 19 27 8 Paul van Dorst 1987 Rotterdam 1 21 10 9 Peter van Milligen 1967 Leerdam 1 22 20 10 Joost Kremers 1989 Rotterdam 1 26 47 11 Peter Vermey 1962 Hercules 1 31 32 12 Paul Gagesteijn 1956 Hercules 1 33 59 13 Dirk Franssens 1955 Parthenon 1 34 01 14 Gerrit Verhoef 1950 Zwijndrecht 1 34 09 15 Michael Kant 1984 Hercules 1 36 10 16 John Franciosa 1967 Hercules 1 40 15 V15KM 15KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Gerda Huiskamp 1968 Hercules 1 12 47 2 Esther Nolf 1963 Hercules 1 17 27 3 Brigitte Smits 1977 Zwijndrecht 1 18 34 4 Daniëlle Laurijssens 1976 Essen België 1 23 28 5 Berni Larkin 1958 Hercules 1 30 28 6 Heike Hornscheweg 1972 Hercules 1 31 31 7 Marloes Nugteren 1982 Hercules 1 32 02 8 Anja Melkert 1968 Hercules 1 32 03 M20KM 20KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Heddie Nieuwdorp 1956 AV 56 1 20 04 2 Joris Wulfert 1988 EUR Roadrunners 1 20 12 3 Jeffry de Ridder 1976 Hercules 1 23 32 4 Ludo van Hoek 1975 Dordrecht 1 28 08 5 Michel Sas 1983 Hercules 1 30 49 6 Robbert Jan de Smit 1985 Parthenon 1 31 04 7 Lennaert den Hoed 1981 Parthenon 1 31 15 8 Remi Boon 1982 Dordrecht 1 32 37 9 Sven Herberigs 1984 Parthenon 1 32 42 10 Jan van Rijckevorsel 1952 Made 1 33 51 11 Marcel Ruben 1960 Parthenon 1 34 54 12 Tjia Liem 1958 Rotterdam 1 37 06 13 Leon Goor 1960 Hercules 1 37 51 14 Ton Wulfert 1953 Dordrecht 1 38 30 15 Maurice Collignon 1974 Parthenon 1 40 12 16 John van Stee 1969 Parthenon 1 40 52 17 Alexandre Rodrigues 1983 Hercules 1 40 55 18 Jeroen de Groot 1970 Hercules 1 41 22 19 Bert Broekhuizen 1961 Sliedrecht 1 41 38 20 Berry de Bruijn 1975 Hercules 1 44 31 21 André Aarts 1946 Scorpio 1

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011006216 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    3 Dave van Lammeren 1976 Almere 20 37 4 Marcel Kanselaar 1981 Lelystad 21 03 5 Jonne Houstra 2001 Zeewolde 21 38 6 Symen Korthof 2000 Zeewolde 22 12 7 Sebastiaan de Koning 1991 Almere 23 07 8 Eddie Sparendam 1988 Zeewolde 23 32 9 Maurits Veerman 1998 Zeewolde 24 13 10 Dennis Los 1996 Zeewolde 24 23 11 Siebren Boersma 1999 Zeewolde 25 11 M40 5 KM SENIOREN Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Zeger Knipmeijer 1970 Amersfoort 19 18 2 David vd Meer 1971 Zeewolde 19 54 3 Alexander Veerman 1968 Zeewolde 20 35 4 Joost Korthof 1970 Zeewolde 22 22 5 Steven Scheffer 1966 Zeewolde 22 51 6 Milko van den Boogert 1971 Zeewolde 25 14 7 M V Ramselaar 1966 Zeewolde 25 28 8 Arius Bom 1966 Zeewolde 25 57 M50 5 KM SENIOREN Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Gert Jan Tichelaar 1957 Oldebroek 18 11 2 Erik Mulder 1963 Huizen 19 55 3 Peter Hop 1957 22 36 4 Goof van den Brink 1965 Harderwijk 23 24 5 Ben Los 1962 Zeewolde 30 23 M60 5 KM SENIOREN Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Roelof Pepping 1947 Dronten 23 13 2 Ton Duits 1944 Amersfoort 27 36 3 Rinus de Vries 1950 Zeewolde 28 55 4 Klaas Bijleveld 1934 Zeewolde 35 25 V16 5 KM SENIOREN Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Inge van t Veer 1986 Utrecht 21 07 2 Marije de Jong 1981 Harderwijk 24 47 3 Alinde Scheffer 2000 Zeewolde 24 54 4 Alicia Mulder 1993 Huizen 29 20 5 Chantal Los 1994 Zeewolde 30 21 V35 5 KM SENIOREN Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Saskia Roest 1974 Nijkerk Gld 21 58 2 Esther van der Wildt 1971 Swifterbant 24 07 3 Mandy Buter 1975

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011000652 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    1981 Rijssen 27 12 27 00 12 Janine Goorman 1974 Rijssen 27 13 27 02 13 Laura Mulder 1994 Enter 27 53 27 39 14 Amber Christenhusz 1996 Oldenzaal 27 54 27 41 15 Karin Roozendal 1983 Ambt Delden 28 30 28 07 16 Sanne Heeren 1981 Oldenzaal 28 32 28 10 17 Annie ten Berge 1951 Enter 28 40 28 26 18 Ingrid Pots 1962 Enter 28 40 28 19 19 Marieke Spekenbrink 1988 Enter 28 55 28 48 20 Hester van Bennekom 1980 Rijssen 28 57 28 43 21 Edith Sloof 1974 Rijssen 29 06 28 45 22 Marianne Jansen 1964 Goor 29 09 29 05 23 Milou Nijland 1987 Enter 29 09 29 03 24 Dinie Baan 1960 Rijssen 29 24 29 05 25 Ruth Kolthof Enter 29 25 29 06 26 Kristel Grobben 29 26 29 06 27 Angela Langkamp 1977 Enter 29 57 29 53 28 Willeke Schoppers 1970 Enter 30 00 29 42 29 Marleen Rutgers 1978 Enter 30 00 29 42 30 Manda Geels 1968 Enter 30 01 29 56 31 Christa Haarkamp 1985 Wierden 30 22 30 18 32 Marielle Lubbers 1991 Enter 30 24 30 02 33 Rianne Karkdijk 1984 Rijssen 30 29 30 14 34 Alieke ten Brinke 1984 Rijssen 30 30 30 14 35 Jenny Sanderman 1953 Rijssen 30 33 30 27 36 Ilona Broshuis 1966 Enter 30 35 30 15 37 Annelies van de Willige 1978 Rijssen 30 39 30 33 38 Erna Borghuis Enter 31 02 30 42 39 Jannine ter Weel 1983 Enter 31 11 30 56 40 Henriëtte Schoppink 1966 Almelo 32 05 32 00 41 Annuska Strunk 1974 Enter 32 13 32 06 42 Jonneke Flikweert 1996 Nijkerk Gld 32 13 31 57 43 Alita Visser 1951 Enter 32 22 32 04 44 Rita Stegeman 1963 Rijssen 32 26 32 21 45 Marlies Nijmeijer 1989 Enter 33 07 32 48 46 Marion de Vries 1971 Enter 33 29 33 06 47 Bernice Hietbrink 1984 Markelo 34 11 34 02 48 Marjet Manenschijn 1971 IJsselstein Ut 34 12 33 50 49 Stephanie Verbeek 1985 Goor 34 13 34 03 50 Hanske van de Glind 1984 Amersfoort 34 13 33 59 51 Kim Tijhuis 1993 Vriezenveen 34 27 34 10 52 Ilse Baartman Homan 1975 Enter 36 17 35 53 53 Maureen Hanstede 1972 Enter 37 27 37 11 54 Karlijn Cox 1989 Enter 39 08 38 43 MAN 5 KM BEDRIJVENL Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Arne Wessels 1982 Rabobank 18 26 18 24 2 Tom Hagedoorn 1985 Datavisual 19 48 19 46 3 Wim Beltman 1971 van de Riet Bouwstaal 21 39 21 37 4 Bart Eertink 1992 van de Riet Bouwstaal 22 07 21 58 5 Stephan Altena 1984 Rabobank 22 38 22 31 6 Ruben Grootens 2000 Rabobank 22 43 22 36 7 Maarten Duinhof 1993 van de Riet Bouwstaal 22 55 22 47 8 Matthijs Hutten 1985 Datavisual 23 15 23 08 9 Hans Grootens 1967 Rabobank 23

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016010950423 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Flevo Delta 7 36 12 Lot Haverkamp 2004 De Gemzen 9 00 MJD2 1500 M MD2 Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Truus Lutolo Ndombaxi 2003 Flevo Delta 5 32 2 Lieke Geerling 2003 Athlos 6 32 3 Rosa Molenberg 2003 Athlos 6 35 4 Iris Bredewolt 2003 Cialfo 6 49 5 Rianne Breugem 2003 Athlos 6 55 6 Tess ter Haar 2003 Athlos 7 09 7 Merline van den Berg 2003 Athlos 7 29 8 Laura Slump 2003 NOP 7 32 9 Maureen Wind 2003 Isala 96 8 21 JJD1 2 KM JD1 Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Soufian Tamrouti 2004 Isala 96 8 19 2 Sam van Emmerik 2004 Cialfo 8 35 3 Jim van Emmerik 2004 Cialfo 8 41 4 Senna Beuckens 2004 NOP 8 49 5 Albert Pierik 2004 De Gemzen 9 25 6 Tom ter Haar 2004 NOP 9 27 7 Timo van den Brink 2004 Athlos 9 30 8 Maarten Sijbrandij 2004 Flevo Delta 9 31 9 Thijmen Middelkamp 2004 Athlos 9 32 10 Daniel Kleermaker 2004 Athlos 9 37 11 Jesse ten Have 2004 Athlos 9 54 12 Han Jona Verbaan 2004 NOP 9 59 13 Roel Wielstra 2004 NOP 9 59 14 Floran Heirbaut 2004 De Gemzen 10 05 JJD2 2 KM JD2 Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Quint de Boer 2003 Athlos 8 30 2 Jonas Phijffers 2003 Atletics Nijverdal 8 46 3 Joran Medemblik 2003 Athlos 9 09 4 Niek ter Haar 2003 NOP 9 28 5 Rens van der Guchte 2003 Athlos 9 39 6 David ten Have 2003 Athlos 9 55 7 Ike Edelman 2003 Athlos 9 57 8 Imre ter Halle 2003 Atletics Nijverdal 9 59 9 Dax van Meurs 2003 Cialfo 10 05 10 Tom Bloemberg 2003 Flevo Delta 10 06 11 Bas van de Horst 2003 Athlos 10 08 12 Bas Gerrits 2003 De Gemzen 10 12 13 Casper Timmer 2003 Atletics Nijverdal 10 27 14 Lucas Karenbeld 2003 Athlos 10 53 15 Bram van Maare 2003 Athlos 11 11 MJC 2 KM MC Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Desi van Emmerik 2002 Cialfo 8 52 2 Marit de Vos 2001 Athlos 9 13 3 Tessa Meesters 2001 Atletics Nijverdal 9 16 4 Nienke Voesten 2002 NOP 9 51 5 Anna Molenberg 2001 Athlos 9 51 6 Emma van Emmerik 2002 Cialfo 10 31 7 Kirsten Wierda 2002 NOP 10 54 8 Marije Salverda 2001 Isala 96 11 18 9 Anna Scholte 2002 Flevo Delta 12 41 10 Annemijn Witteveen 2002 Cialfo 13 32 11 Nora Lip 2001 NOP 13 36 JJC 3500 JC Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Siraj Awal Aman 2001 Argo 13 09 2 Tim Mengerink 2001 AVA 70 13 27 3 Gert Tijhuis 2001 Atletics Nijverdal 13 43 4 David Koning 2002 Athlos 14 01 5 Robin Boersma 2001 NOP 14 39 6 Kjell de GRoot 2002 Flevo Delta 14 48 7 Karsten van Ommen 2002 Isala 96 15 03 8 Thijs

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016010921417 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Jolanda Assink Nijboer 1969 Bergentheim 24 30 24 28 3 Janneke Maathuis 1977 Spurt 88 25 04 25 01 4 Heleen Moes 1981 De Bilt 30 58 30 53 5 Yfke Abma 1967 Vriezenveen 38 07 38 01 V50 5 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Gerda Kloek Tusveld 1958 Spurt 88 27 27 27 22 2 Joke Keddeman 1955 Vriezenveen 31 03 31 00 3 Rita Knol 1965 Sportlust Loopgroep de Za 31 24 31 18 MSEN 10 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Hilco Huisjes 1982 ACO Van Elderen 37 19 37 19 2 René Ramaker 1989 Spurt 88 39 07 39 06 3 Erik Fokke 1978 Sportlust Loopgroep de Za 41 25 41 23 4 Danny Giethoorn Hoogeveen 42 15 42 14 5 Harold van Goor 1986 Vroomshoop 42 31 42 30 6 Bas van Dijk 1980 Helmond 42 33 42 31 7 Rene de Jager 1979 Sibculo 43 09 43 07 8 Sander Hoogeveen 1991 Hoogeveen 44 10 44 09 9 Edwin Visserman 1991 Atletics Nijverdal 45 36 45 35 10 Gerard Meijerink 1979 Vroomshoop 45 42 45 40 11 Herman Hendriks Sibculo 45 54 45 49 12 Niels Nijman 1981 Apeldoorn 47 37 47 34 13 Arjan Hutten 1983 Dedemsvaart 48 59 48 56 14 Peter Luchies 1985 Vroomshoop 50 55 50 49 15 Benno Witzand Vroomshoop 54 48 54 48 M40 10 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Michiel Huzen 1975 Nieuwleusen 41 53 41 51 2 Igor van Elburg 1972 Ommen 42 07 42 03 3 Bert Luchies 1969 Sportlust Loopgroep de Za 44 22 44 21 4 Ben Smith 1974 Hardenberg 45 05 45 02 5 Ben Davenschot 1966 Sportlust Loopgroep de Za 46 46 46 44 6 Edward Olthof 1971 Vroomshoop 49 19 49 18 7 Ferdinand Dam 1974 Daarlerveen 50 33 50 29 8 Jan Schutte 1968 Sibculo 51 06 51 01 9 Alex Grootemarsink 1965 Ommen 52 29 52 24 10 Christiaan Kuiper 1975 Bruchterveld 55 36 55 32 M50 10 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Henk Oldehinkel 1957 Dedemsvaart 44 14 44 11 2 Jans Berghuis 1958 HAC 63 47 07 47 04 3 Eeuwe Schot 1962 Groningen 47 41 47 39 4 Jan Schuurs 1965 Den Ham Ov 49 32 49 29 5 Dick Remmers 1963 ACO Van Elderen 49 44 49 39 6 Henny Berends 1966 Balkbrug 52 42 52 38 7 Jan Timmer 1960 Vroomshoop 1 08 30 1 08 24 M60 10 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Dirk Platjes 1956 Sibculo 45 49 45 47 2 Henk van Duuren 1953 Spurt 88 47 55 47 53 3 Jan Fransen 1944 Hasselt 54 42 54 37 4 Tonny Kosse 1954 Vroomshoop 56 29 56 25 VSEN 10 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Henrieke Aalberts 1987 Hardenberg 46 21 46 19 2 Marleen Herbert 1986 Spurt 88 46 42 46 41 3 Ilona Bolks 1983

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016010920463 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Fortuin 1969 Maassluis 54 50 44 Philip Huijts 1970 PAC 55 02 45 Peter Witkam 1955 Fortuna 55 03 46 Marcel Jongejan 1974 Vlaardingen 56 14 47 Gert jan Tjeertes 1965 Loopgroep Run A Round 56 21 48 Koos Fransen 1950 Olympus 70 56 34 49 Ad van Marrewijk 1957 Maasland 56 58 50 Peter Kok 1967 Vlaardingen 57 44 51 Christiaan Slooff 1965 Vlaardingen 57 46 52 Sander van Wasbeek 1972 Vlaardingen 57 49 53 Rob Hunter 1969 Rotterdam 58 03 54 Henk Mulder 1962 Fortuna 58 29 55 Luuk de Haan 1967 Schiedam 59 27 56 Ronald Grothuis 1975 Schiedam 1 00 03 57 Ruud Wessels 1960 Waterweg 1 00 06 58 Maarten Kraan 1969 Vlaardingen 1 02 35 59 Gerard Rolff 1960 Fortuna 1 06 20 60 Dick Rijnaard 1946 Vlaardingen 1 08 50 61 Hector Chafloque 1977 Schiedam 1 11 06 DAMES 10 KM LANG Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Rose Tanui Enthoven 1983 Loopgroep PK 41 26 2 Monique Leentvaar 1968 Fortuna 43 32 3 Jolanda Nell 1979 Maasland 44 19 4 Daniela Schellenberg 1975 Rotterdam 48 34 5 Nancy de kok 1981 Maasland 50 31 6 Augusta van Hoogdalem 1976 Fortuna 50 37 7 Suzan hitzerd 1975 Schiedam 56 58 8 Hillie Heinsbroek 1984 Vlaardingen 58 06 9 Lilian van der Steen 1957 Vlaardingen 58 24 10 Leonie Rijk 1972 Vlaardingen 59 27 11 Sandra Heuts 1968 Fortuna 59 42 12 Nikki Wessels 1992 Maassluis 1 00 05 13 Milly Romney 1966 Vlaardingen 1 00 06 14 Ineke Halve 1970 Maasland 1 03 25 15 Helma Vermeer 1968 Maasland 1 07 12 16 Diana Schuurmans 1966 Schiedam 1 07 57 HEREN 5 KM 17 Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Bob den Hartigh 1996 Fortuna 18 48 2 Daan Valstar 1997 Olympus 70 19 31 3 Bob de Vos 1961 s Gravenhage 21 42 4 Martin den Hamer 1974 Waterweg 22 19 5 Robbert van Nieuwkerk 1996 Fortuna 22 34 6 Roel Noordam 1962 Fortuna 22 50 7 Aad Geluk 1966 Hendrik Ido Ambacht 23 10 8 Leo van der Aa 1973 Fortuna 23 24 9 Jan den Hartigh 1958 Fortuna 23 54 10 Willem van der Vaart 1961 Fortuna 24 05 11 Hans Valstar 1964 Olympus 70 24 21 12 Bas van Hattem 1986 Fortuna 27 43 13 Gerrit Brinkman 1953 Fortuna 27 51 14 Sebastiaan Hofman 1985 Rotterdam 28 54 15 Cees Gog 1958 Vlaardingen 29 06 16 Dirk Schouten 1968 De Koplopers 30 09 17 Dick Hansler 1957 Schiedam 31 37 18 Janv d Meijs 1944 Fortuna 31 55 19 K den Hartigh 1958 Poortugaal 32 55 20 Bob Westenberg 1939 Fortuna 33 43 21 Willem van der Heijden 1953 Fortuna 35 00 22 Siem Pleijsier 1935 Waterweg 35 30 23 Flip de Jong 1942 Fortuna 41 14 DAMES 5 KM 17 Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Frederika Welle Donker 1959 Fortuna 25 38 2 Carola Haars 1983 Fortuna 26 29 3 Esther Vosse 1995 Rozenburg

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016010909211 (2016-02-06)
    Open archived version from archive



  •