archive-nl.com » NL » U » UITSLAGEN.NL

Total: 668

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Uitslagen.nl |
    9 31 2 Peter Fitters 10 27 3 Tim Meuwissen 11 20 VTRIM 2 5 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Esther Zaat 13 29 2 Fleur Dusschooten 15 54 3 Nanelia Vissers 16 00 MTRIM 5 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Ben Gitz 22 16 2 Jeroen van der Put 22 28 3 Dave Wijdemans 22 39 VTRIM 5 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Rosanne van Kerkhoven 24 28 2 Carlien Bakx 28 06 3 Veerle Scheers 28 23 MTRIM 7 5 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Stephan van der Put 37 20 2 Paul van Schil 40 34 3 Wayne Eikhoudt 43 52 VTRIM 7 5 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Ellen Boden 39 56 2 Hanne van Gils 40 01 3 Suzanne van Opstal 42 32 MTRIM 10 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Maarten van de Gevel 42 18 2 Maarten Bikker 45 05 3 Martijn Lamers 46 42 VTRIM 10 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Mariëlle Sprangers 53 59 2 Petra van Gorcum 53 59 3 Loes van Gorp 57 50 MTRIM 15 KM Plts Naam

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016013113356&tp=3 (2016-02-06)
    Open archived version from archive


  • Uitslagen.nl |
    Plaats Tilburg NED Finishlocatie Aantal deelnemers JNGNS KINDERLOOP 500M 1 MSJS KINDERLOOP 500M 1 JNGNS KINDERLOOP 1 KM 3 MSJS KINDERLOOP 1 KM 2 MTRIM 2 5 KM 13 VTRIM 2 5 KM 7 MTRIM 5 KM 18 VTRIM 5

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016013113356&q=stat (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    00 3 Jasper Mol 2002 Sprint 6 10 6 10 JPA J PUP A Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Niels Laros 2005 Scorpio 5 38 5 38 2 Meije Bosma 2005 Hellas 5 39 5 39 3 Vasco Mosselman 2006 SAV 5 48 5 48 MJD M JUN D Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Yara Schoenmakers 2003 Eindhoven Atletiek 7 40 7 40 2 Sara Schouten 2003 Atverni 7 44 7 44 3 Tamar Veltman 2003 Almere 81 7 54 7 54 JJD J JUN D Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Teun ter Haar 2003 Nijmegen Atletiek 7 11 7 11 2 Luca van Diepen 2003 Hylas 7 13 7 13 3 Gijs de Haan 2003 AV 40 7 15 7 15 MJC M JUN C Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Anne Knijnenburg 2002 Oss 78 9 16 9 16 2 Anna Eikendal 2002 Atverni 9 21 9 21 3 Suzanne Libbers 2001 Groningen Atletiek 9 32 9 32 JJC J JUN C Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Najib Ali Hassan 2001 PAC 10 03 10 03 2 Arne van der Linde 2001 Energie 10 08 10 08 3 Bereket Petersen 2001 AV 56 10 10 10 10 MJB M JUN B Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Jasmijn Lau Ciko 66 13 15 13 15 2 Merel van Marel Haarlemmermeer 13 26 13 26 3 Roos Blokhuis 2001 Passaat 13 33 13 33 JJB J JUN B Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Benjamin Schurink 2000 Cifla 17 48 17 48 2 Maikel Peeman 1999 Flakkee 17 54 17 54 3 Mark Naaijer Energie 18 12 18 12 MJA M JUN A Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Veerle Bakker 1997 Triathlon 19 36 19 36 2 Kristel van de Berg Energie 19 50 19 50 3 Ashley Melcherts 1998 Energie 20 17 20 17 VSENL VSEN LANGECROSS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Andrea Deelstra 1985 AV Heerenveen 26 31 26 31 2 Stephanie Barnes 1988 Groot Brittannië 26 38 26 38 3 Ruth van der Meijden 1984 Cifla 26 48 26 48 V 35 VMASTER 35 Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Mirjam Koersen 1974 GAC Hilversum 28 53 28 53 2 Paddy Herijgers 1976 DJA 29 09 29 09 3 Marjon de Kok 1974 Prins Hendrik 30 38 30 38 V 45 VMASTER 45 Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Hilde de Boer 1970 Attila 32 05 32 05 2 Loes Vingerhoets 1965 Achil 87 35 18 35 18 3 Tanja de Jong Kortus 1963 Spirit Oud Beijerland 36 11 36 11 VSENK VSEN KORTECROSS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Manon Kruiver 1988 NOVA 8 48 8 48 2 Karin Nieuwenhuijsen 1987 Hellas 8 53 8 53 3 Lotte Krause 1992 AKU 8 55 8 55 JJA J JUN A Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016013112907&tp=3 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    B M J 17 JPB PUP B M J 18 MPA M PUP A 39 MSPSE SPEC SEN 4 JSPSE SPEC SEN 7 JPA J PUP A 45 MJD M JUN D 57 JJD J JUN D 55 MJC M JUN C 39 JJC J JUN C 73 MJB M JUN B 28 JJB J JUN B 32 MJA M JUN A 16 VSENL VSEN LANGECROSS 15 V 35 VMASTER

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016013112907&q=stat (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Atletiek 25 27 H 8 8 8 8 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Dennis Postma 1968 Pallas 93 33 30 2 Tjark Klee 1996 Voorne Atletiek 35 09 3 Matthijs Riemens 1974 Fortuna 35 35 D 8 8 8 8 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Ilvia Hederik 2001 Energie 41 05 2 Nienke Klok 1974 Voorne Atletiek 45 44 3 Yolanda Hofsteenge 1980 Hellevoetsluis 47 53 H12 6 12 6 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Jacco Langerak 1986 Hellas 49 46 2 Hans Berendsen 1967 Pallas 93 50 27 3 Joop Helbers 1977 Pallas 93 52 18 D12 6 12 6 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Vanessa Hartman 1973 Voorne Atletiek 57 24 2 Martine Lust 1965 Voorne Atletiek 1 02 37 3 Jeanette Poldervaart 1965 Spark 1 06 22 J1000 1000 METER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Aiden Bareman 2005 Voorne Atletiek 3 56 2 Bart Adriaanse 2004 Voorne Atletiek 4 15 3 Chris Siemens 2004 Rozenburg Zh 4 36 M1000 1000 METER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Maud van Sintmaartensdijk 2004 Voorne Atletiek 3 59 2 Felicity Bareman 2004 Voorne Atletiek 4

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016013109264&tp=3 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Naam 2e Lengkeek Kruin Gorscross Plaats Oostvoorne NED Finishlocatie Aantal deelnemers H 4 6 4 6 KILOMETER 9 D 4 6 4 6 KILOMETER 13 H 8 8 8 8 KILOMETER 22 D 8 8 8 8 KILOMETER 16 H12

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016013109264&q=stat (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Gianluca Assorgia 1994 SV Sportlust 33 08 2 Arjen Hart 1986 AAC 35 00 3 Maurice Vriend 1985 AAC 35 34 M35 10 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Richard Kramer 1973 SAV 34 43 2 Sjaak Bakker 1980 Wervershoof 35 02 3 Gerald Koeman 1976 Hollandia 35 54 M50 10 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Cees Kersten 1964

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016013104130&tp=3 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Hubo Kaagloop 2016 Wervershoof Zondag 31 januari 2016 Evenement Datum Zondag 31 januari 2016 Naam Hubo Kaagloop 2016 Plaats Wervershoof NED Finishlocatie Aantal deelnemers HEREN 5 KM 42 DAMES 5 KM 56 HEREN 10 KM 46 M35 10 KM 60

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016013104130&q=stat (2016-02-06)
    Open archived version from archive



  •