archive-nl.com » NL » U » UITSLAGEN.NL

Total: 668

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Uitslagen.nl |
    Janssen 1973 Ciko 66 1 44 48 M45 22 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Ben Kerkvliet 1 48 19 2 Michael Weigand 1969 Atletico 73 1 58 19 3 Egon Meuleman 1963 De Keien 1 58 57 VSEN 22 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Ines van Rinsum 1979 Arnhem 2 08 43 2 Marloes van Diffelen 1988 Barneveld 2 25 36 3 Stefanie Hurenkamp 1983 AV 34 2 38 53 V40 22 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Hester Henstra 1969 Bontebok 2 18 09 2 Alma Schaafstal 1961 Amerongen 2 21 42 3 Jacqueline van Vliet 1965 Zaltbommel 2 26 11 MSEN 11 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Vincent Barink 1973 Loopgroep Jan Strijker 47 40 2 Joost Bekkers 1975 Oosterbeek 47 42 3 Jaap Oberink 1983 AVA 70 48 14 M45 11 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Coen de Wit 1969 Arnhem 44 45 2 Riny Jansen 1963 Oosterbeek 55 14 3 Klaas Peters 1967 Bemmel 56 28 VSEN 11 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Annabelle Kraanen 1986 Amersfoort 51 50 2 Heidi Groosman 1979 Rozendaal 55 57 3 Eva van

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016013000982&tp=3 (2016-02-06)
    Open archived version from archive


  • Uitslagen.nl |
    Trail Arnhem Zaterdag 30 januari 2016 Evenement Datum Zaterdag 30 januari 2016 Naam Safari Trail Plaats Arnhem NED Finishlocatie Aantal deelnemers MSEN 22 KILOMETER 20 M45 22 KILOMETER 22 VSEN 22 KILOMETER 8 V40 22 KILOMETER 6 MSEN 11 KILOMETER

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016013000982&q=stat (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Tijd 1 Arnold Modderman 1985 Assen 20 24 2 Chris Woldhuis 1981 Groningen 21 37 3 Jochem Huffmeijer 1983 Zwolle 24 37 M40 5 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Peter Donker 1976 Oldenzaal 22 41 2 Rogier Molenaar 1974 Hoogeveen 23 37 3 Rudolf Mud 1970 Hoogeveen 24 18 V50 5 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Karin Danhof 1961 Zuidhorn 29 02 2 Janneke Eising 1964 Hoogeveen 33 21 3 Ank Bouw 1951 Assen 41 37 M50 5 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Luuk Espeldoorn 1960 Hardenberg 24 30 2 Herman Gort 1944 Hoogeveen 26 39 3 Gertjan Grit 1964 Hoogeveen 30 04 VSEN 10 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Karen Halmingh 1979 Dalen 54 51 V40 10 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Leonie van Roekel 1975 Peize 54 10 2 Jolanda Ubels 1971 Stadskanaal 58 28 3 Eveline de Valk 1970 Zwolle 59 03 MSEN 10 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Sten Oostland 1988 Harderwijk 39 06 2 Richard Oosterbroek 1990 Groningen 41 20 3 Nick Tameris 1988 Spijkenisse 45 28 M40 10 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016012450263&tp=3 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Zondag 24 januari 2016 Naam Plato ambtenarencross Plaats Hollandscheveld NED Finishlocatie Aantal deelnemers VSEN 5 KILOMETER 8 V40 5 KILOMETER 11 MSEN 5 KILOMETER 13 M40 5 KILOMETER 11 V50 5 KILOMETER 4 M50 5 KILOMETER 9 VSEN 10 KILOMETER

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016012450263&q=stat (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Fivelstreek 5 28 3 Lieke Geerling 2005 HAC 63 6 33 15M 2 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Jay Doldersum 2001 HZVV 7 30 7 30 2 Damian Stijker 2002 HH 97 7 53 7 53 3 Roy Strijker 2000 HH 97 8 06 8 06 15V 2 KILOMETER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Maaike Geerling 2002 HAC 63 9 49 9 48

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016012422522&tp=3 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Statistieken Jeugdcross Hollandscheveld Zondag 24 januari 2016 Evenement Datum Zondag 24 januari 2016 Naam Jeugdcross Plaats Hollandscheveld NED Finishlocatie Aantal deelnemers 12MN 1KM TM 12 9 12VW 1KM TM 12 6 15M 2 KILOMETER 3 15V 2 KILOMETER 1 9MN

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016012422522&q=stat (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Loïs Drent 2005 Sprint 4 42 3 Luna Faas 2005 Sprint 4 44 JPUPA 1100 METER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Niels Laros 2005 Scorpio 4 20 2 Kamiel Watzeels 2005 Attila 4 24 3 Luuk Pelkmans 2006 Sprint 4 28 MJUND 1100 METER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Safira den Oudsten 2003 Spiridon 4 09 2 Anne de Jong 2004 Atledo 4 13 3 Bieke Schipperen 2004 Scorpio 4 32 JJUND 1100 METER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Milan Watzeels 2004 Attila 4 09 2 Julius Geleijns 2004 Scorpio 4 11 3 Gijs Fuite 2004 Taxandria Atletiek 4 13 MJUNC 2200 METER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Willemijn Fuite 2002 Taxandria Atletiek 9 22 2 Robin van Leijsen 2001 Spiridon 9 36 3 Luka van Gennip 2001 Taxandria Atletiek 9 57 JJUNC 3300 METER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Zep Couwenberg 2001 Attila 12 33 2 Maarten van Gils 2001 Sprint 13 00 3 Gijs Brands 2002 Attila 13 05 MJUNB 4050 METER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Lisa van Boekel 2000 Taxandria Atletiek 18 04 2 Evi van Bladel 2000 ACW 66 18 24 3 Hanna Kloek 1999 Sprint 18 58 JJUNB 5650 METER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Luuk Maas 1999 Tilburg Road Runners 20 09 2 Troy de Juncker 1999 Attila 20 28 3 Jaïr van Winkel 2000 Atledo 20 33 MJUNA 5900 METER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Sanne Louer 1997 Attila 27 48 2 Hannah Verwei 1998 DAK 29 33 3 Esmay van de Laar 1997 Attila 30 29 JJUNA 7925 METER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Robin van Riel 2000 Attila 28 51 2 Ahmed Abubakar 1997 DAK 29 17 3 Tijke Wentink 1997 Attila 30 35 VSEN 7750 METER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Marjon van der Wansem 1991 De Langstraat 30 30 2 Hilde Gilissen 1988 Parcival 33 30 3 Dyanne Verpaalen 1985 Spiridon 34 08 V35 7750 METER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Jessica Joosten 1977 ACW 66 33 33 2 Ciska Hensen 1971 DAK 34 14 3 Chantal van Oudheusden 1975 Sprint 35 56 V45 7750 METER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Marlien van Beek 1965 De Langstraat 32 19 2 Hilde de Boer 1970 Attila 33 39 3 Loes Vingerhoets 1965 Achil 87 36 45 MSEN 10200 METER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Henk van Leeuwen 1992 Pallas 93 34 02 2 Lauran Beijens 1992 Tilburg Road Runners 35 19 3 Dennis de Freytas 1990 Tilburg Road Runners 35 32 M35 7925 METER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Jean Pierre Hoeboer 1972 Sprint 28 27 2 Robert Jongh 1971 Spiridon 28 58 3 Evert van Nigtevecht 1981 Sprint 29 52 M45 7925 METER Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Armand van der Smissen 1968 Tilburg Road Runners 29 34 2 Eduard Linnenbank 1967 Attila 30 36 3 Ad van

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016012413362&tp=3 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    1100 METER 8 MPUPC 1100 METER 7 JPUPC 1100 METER 11 MPUPB 1100 METER 13 JPUPB 1100 METER 12 MPUPA 1100 METER 25 JPUPA 1100 METER 32 MJUND 1100 METER 24 JJUND 1100 METER 25 MJUNC 2200 METER 13 JJUNC 3300 METER 13 MJUNB 4050 METER 4 JJUNB 5650 METER 6 MJUNA 5900 METER 3 JJUNA 7925 METER 5 VSEN 7750 METER 6 V35 7750 METER 13 V45 7750 METER

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016012413362&q=stat (2016-02-06)
    Open archived version from archive



  •