archive-nl.com » NL » U » UITSLAGEN.NL

Total: 668

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Uitslagen.nl |
    KM JONGEN Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Milan Watzeels 2004 Attila 9 48 2 Julius Geleijns 2004 Scorpio 10 13 3 Jaap Rodermond 2003 Sprint 10 19 MJUNB 4 1KM MEISJES Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Evi van Bladel 2000 ACW 66 17 26 2 Lisa van Boekel 2000 Taxandria Atletiek 17 41 3 Hanna Kloek 1999 Sprint 19 04 JJUNC 4 1KM JONGENS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Maarten van Gils 2001 Sprint 15 30 2 Gijs Brands 2002 Attila 15 31 3 Sjoerd Gijzen 2002 Sprint 16 04 MJUNA 5 6 KM MEISJE Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Sanne Louer 1997 Attila 25 50 2 Hannah Verwei 1998 DAK 28 02 3 Esmay van de Laar 1997 Attila 28 34 JJUNB 5 6 KM JONGEN Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Dirk Roovers 1999 Attila 22 00 2 Loek Gijzen 2000 Sprint 22 20 3 Rik van der Haven 2001 Scorpio 22 42 JJUNA 5 6 KM JONGEN Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Ahmed Abubakar 1997 DAK 20 18 2 Dani van de Sanden 1998 Tilburg Road Runners 20 37 VREC5 5 6 KM VROUWE Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Bregje Smulders 1978 Goirle 32 06 2 Jet van der Meijden 1964 Berkel Enschot 34 04 3 Desere Tokatlioglu van Dongen 1971 Attila 34 41 MREC5 5 6 KM MANNEN Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Weslie Saarloos 1979 Dordrecht 23 41 2 Jelmar van Beek 1973 Riel 24 26 3 Nick van Broekhoven 1987 Den Bosch 24 48 VSEN 5 6 KM VROUWE Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Amy van den Broek 1982 Sprint 21 38 2 Hester Lingsma 1982 Taxandria Atletiek 23 49 3 Marieke Kunkeler 1990 Tilburg Road Runners

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011713361&tp=3 (2016-02-06)
    Open archived version from archive


  • Uitslagen.nl |
    3 KM MEISJE 9 JPUPA 1 3 KM JONGEN 11 VB 1 3 KM VB ATL 9 MJUNC 2 5 KM MEISJE 10 MJUND 2 5 KM MEISJE 11 JJUND 2 5 KM JONGEN 11 MJUNB 4 1KM MEISJES 4 JJUNC 4 1KM JONGENS 11 MJUNA 5 6 KM MEISJE 3 JJUNB 5 6 KM JONGEN 4 JJUNA 5 6 KM JONGEN 2 VREC5 5 6 KM VROUWE 3 MREC5

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011713361&q=stat (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    1967 Pallas 93 1 17 36 3 Jan van Hoeven 1968 Olympus 70 1 17 38 M50 21 1 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Gerard de Lange 1965 Waterweg 1 16 01 2 Ab Snoeij 1965 Pallas 93 1 17 42 3 Michel de Maat 1961 Fortuna 1 19 02 M55 21 1 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Ruud de Vette 1958 Pallas 93 1 24 15 2 Charles Timmermans 1957 Pallas 93 1 25 41 3 Amriet Oemraw 1960 Rotterdam Atletiek 1 27 25 M60 21 1 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Cor Hoebeke 1953 De Koplopers 1 24 13 2 Paul Streep 1951 PAC 1 29 30 3 Arie van Dijk 1951 Flakkee 1 31 33 VSEN 21 1 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Annick Taselaar 1992 Rotterdam Atletiek 1 24 11 2 Elly van der Zee 1984 Haag Atletiek 1 36 10 3 Manja de Jeu 1984 Maassluis 1 38 23 V40 21 1 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Ingrid zwets Pelkmans 1975 Sprint 1 28 13 2 Sonja van Hecke 1971 THOR 1 36 48 3 Carola Nell 1974 Loopgroep Aart Stigter 1 36 52 V45 21 1 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Monique Leentvaar 1968 Fortuna 1 29 15 2 Esther Appeldoorn 1967 Rotterdam 1 39 12 3 Ann Tentenier 1969 Puurs Belgie 1 41 15 V50 21 1 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Carla Ophorst 1958 Olympus 70 1 25 27 2 Martine Lust 1965 Voorne Atletiek 1 31 58 3 Anneke Starrenburg 1958 Olympus 70 1 35 10 MAN 10 0 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Cornelis Chatziioannou 1979 Passaat 33 04 2 Matthijs Riemens 1974 Fortuna 35 59

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011708242&tp=3 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Evenement Datum Zondag 17 januari 2016 Naam Ruitenburg Halve Plaats Maassluis NED Finishlocatie Aantal deelnemers MSEN 21 1 KM 62 M35 21 1 KM 56 M40 21 1 KM 56 M45 21 1 KM 68 M50 21 1 KM 73 M55 21 1 KM 40 M60 21 1 KM 32 VSEN 21 1 KM 44 V40 21 1 KM 12 V45 21 1 KM 24 V50 21 1 KM 38

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011708242&q=stat (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    09 2 Erik van Driel 1978 36 24 3 Bouke van der Meer 1978 the Hague Road Runners 37 24 M45 LANGE CROSS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Brouwer de Koning 1961 Leiden Atletiek 35 44 2 Henri Havinga 1962 AV 40 37 13 3 Frank Staal 1966 Phoenix 37 55 M55 LANGE CROSS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Ad Buijs 1952 Phoenix 38 12 2 Pierre van Leeuwen 1958 the Hague Road Runners 38 21 3 Harry Suyker 1959 De Koplopers 41 20 VSE LANGE CROSS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Janna van Dijk 1986 Haag Atletiek 39 30 2 Caecile Schalker 1994 Voorschoten 97 43 46 3 Kirsty Brosius 1991 Haag Atletiek 43 51 V35 LANGE CROSS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Aaudra van Rijn 1972 Leiden Atletiek 41 03 2 Teruska Uasaka Takacs 1975 WZK Tri Team Wassenaar 43 26 3 Olga Maas 1975 Haag Atletiek 44 11 V45 LANGE CROSS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Ilse Houtman 1969 Haag Atletiek 45 19 2 Ellen Oostvogel 1964 Haag Atletiek 45 47 3 Carolien Smit 1959 the Hague Road Runners 45 52 MREC KORTE CROSS Plts Naam GJ

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011708214&tp=3 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Zondag 17 januari 2016 Evenement Datum Zondag 17 januari 2016 Naam 1 van de 4 Clingendaelcross Plaats Wassenaar NED Finishlocatie Aantal deelnemers MSE LANGE CROSS 43 M35 LANGE CROSS 31 M45 LANGE CROSS 46 M55 LANGE CROSS 20 VSE LANGE

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011708214&q=stat (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Nomi Olivier 2007 Almere 10 21 2 Inte van Kralingen 2007 Hilversum 10 30 3 Tanisha Haakmat 2007 Almere 81 11 19 JPUPB 2 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Quirijn Pastoor 2007 AV Zeewolde 9 41 2 Justin Alewijnse 2007 AV Aalsmeer 9 45 3 Lucas Scheepers 2007 Almere 9 55 MPUPA 2 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Shantell Egbon 2005 Almere 81 8 27 2 Selina Franken 2005 Almere 81 8 32 3 Iza de Waal 2005 Almere 81 9 10 JPUPA 2 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Senna Kampinga 2005 AV Zeewolde 8 04 2 Lars Molenkamp 2005 Almere 81 8 43 3 Tobias Scheepers 2006 Almere 8 52 MJUND 2 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Sarah van Tuijl 2003 Almere 81 8 37 2 Suzet Doornheim 2003 GAC Hilversum 9 24 3 Femke Leguit 2004 Almere 9 51 JJUND 2 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Alex van Buttingha Wicher 2003 Bussum 7 53 2 Max van Liempdt 2003 Almere 81 7 59 3 Ilan Olivier 2003 Almere 8 13 VROUW 4 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Dirkje Lebouille 2002 Almere 18 21 2 Sione Jongstra 1976 Utrecht 18 30 3 Robin Dreyling 2002 Almere 81 19 46 MAN 4 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Tom de Leeuw 1997 Almere 81 16 28 2 Kelvin Baartwijk 2000 Almere 81 16 45 3 Dennis Roeloffzen 1981 Weesp 16 50 VROUW 6 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Maaike Telkamp 1999 Almere 27 15 2 Caroline Botman 1986 Phoenix 27 53 3 Lesley Dreyling 1999 Almere 81 28 00 MAN 6 KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Jelmer

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011702114&tp=3 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Evenement Datum Zondag 17 januari 2016 Naam Pampushoutcross Plaats Almere NED Finishlocatie Aantal deelnemers MPUPM 1 KM 7 JPUPM 1 KM 8 MPUPC 1 KM 5 JPUPC 1 KM 5 MPUPB 2 KM 16 JPUPB 2 KM 14 MPUPA 2 KM 20 JPUPA 2 KM 21 MJUND 2 KM 21 JJUND 2 KM 20 VROUW 4 KM 18 MAN 4 KM 29 VROUW 6 KM 30 MAN 6 KM 28

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011702114&q=stat (2016-02-06)
    Open archived version from archive



  •