archive-nl.com » NL » U » UITSLAGEN.NL

Total: 668

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Uitslagen.nl |
    04 V35 10 5KM TRAIL Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Anne Geller Gravez 1978 DJK Elmar Kohlscheid 56 05 2 Chantal Kramer 1978 Roermond 56 10 3 Birgit Küther 1976 Stolberg 1 00 21 M40 10 5KM TRAIL Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Roel Derckx 1972 LG Vijlen 42 44 2 Marcel Esser 1973 Heerlen 45 09 3 Markus Breuer 1976 SV Germania Duerwiss 45 27 V40 10 5KM TRAIL Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Ester Eikendal 1974 Atverni 49 30 2 Agnes Kozyrska 1972 Int AC Düren 57 39 3 Sandra May 1973 Herzogenrath 1 03 37 M45 10 5KM TRAIL Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Helge Heers 1969 AC Dueren 44 31 2 Rombout Senden 1968 Achilles Top 49 30 3 Robert van Orsouw 1969 Schaijk 50 12 V45 10 5KM TRAIL Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Inge Bischof 1968 Aken 57 25 2 Anna Willekens 1968 Achilles Top 1 05 40 3 Annette Buescher 1968 N A 1 09 23 M50 10 5KM TRAIL Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Josef Frohn 1962 Herzogenrath 50 08 2 Claus Uellendall 1964 Aachen 52 40 3 Paul Sour 1963 Landgraaf 56 57 V50 10 5KM TRAIL Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Joan Merx 1966 Nijmegen 1 07 49 2 Petra Kessels 1963 Scopias 1 14 29 M55 10 5KM TRAIL Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Rolf Schubert 1957 AC Dueren 49 07 2 Kurt Koll 1961 SC Komet Steckensorn 52 29 3 Sjef Geitz 1957 STAP 54 08 V55 10 5KM TRAIL Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Anjolie Deguelle 1960 N A 1 09 15 2 Marion Wenders 1957 Gulpen 1 24 11 M60 10 5KM TRAIL Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Jan Schwanen 1954 STB 51 39 2 Chris Hanssen 1953 STB 58 58 3 Math Baggen 1955 Achilles Top 1 04 41 V60 10 5KM TRAIL Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Helene Kohlen 1955 SV Germania Dürwiss 1 08 48 2 Roelie Kortis Backus 1953 Achilles Top 1 14 43 3 Marlene Souvignier Creutz 1954 Eschweiler 1 16 10 M65 10 5KM TRAIL Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Willy Cortleven 1948 Riemst 57 26 2 Bruno Barth 1951 Herzogenrath 1 01 49 3 Bernhard Ormanns 1949 DJK Gillrath 1 21 44 M70 10 5KM TRAIL Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Walter Souvignier Kammerel 1943 SV Germania Dürwiss 1 14 44 2 Hartmut Haupt 1942 DJK Gillrath 1 28 45 MSEN 21KM TRAIL Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Lars Kroese 1991 Amsterdam 1 33 19 2 Arne Schmitz 1981 Simmerath 1 38 18 3 Crabbé Bart 1989 Heverlee 1 39 42 VSEN 21KM TRAIL Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Bruto Netto 1 Martina Görlich 1989 Hückelhoven 1 41 48 2 Alicia Koot 1984 Landgraaf 1 53 34

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011617302&tp=3 (2016-02-06)
    Open archived version from archive


  • Uitslagen.nl |
    JPA 1400M JPA 13 MSEN 10 5KM TRAIL 24 VSEN 10 5KM TRAIL 5 M35 10 5KM TRAIL 23 V35 10 5KM TRAIL 12 M40 10 5KM TRAIL 17 V40 10 5KM TRAIL 7 M45 10 5KM TRAIL 20 V45 10 5KM TRAIL 4 M50 10 5KM TRAIL 15 V50 10 5KM TRAIL 2 M55 10 5KM TRAIL 12 V55 10 5KM TRAIL 2 M60 10 5KM TRAIL 5 V60

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011617302&q=stat (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Jochem Wiersma Passaat 6 43 2 Jop Jongkind Passaat 7 38 3 Roman Bergman Typhoon 7 49 JPUA2 PUPIL JA2 CROSS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Arjen Schippers Passaat 6 55 2 Tijm Oosterom Typhoon 6 56 3 Freek Bosveld Parthenon 6 56 MPUA1 PUPIL MA CROSS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Kyra Korevaar Passaat 7 56 2 Veerle Uilhoorn Parthenon 8 22 3 Floor Zebel Parthenon 8 27 MPUA2 PUPIL MA CROSS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Hebe Chadwick 2005 Delft 6 53 2 Thirza Krol Typhoon 7 34 3 Melissa Hanselaar Typhoon 7 46 JJUND JUNIOR JD CROSS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Jorrit Bruggema Parthenon 7 36 2 Remco Scheffer Hercules 7 53 3 Jeroen Jonker Passaat 8 01 MJUND JUNIOR MD CROSS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Eline van Gameren Spirit Oud Beijerland 8 04 2 Eva Reijenga Parthenon 8 17 3 Tiamo Peeters AAA 8 24 MJUNC JUN MC B CROSS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Maaike van Tuijl Passaat 12 13 2 Marit Uilhoorn Parthenon 12 27 3 Denise Dijkstra Hercules 15 01 MJUNB JUN MC B CROSS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Emy Sijssens 2000 Parthenon 14 24 2 Esther Jacobs 2000 Parthenon 15 03 JJUNC JUNIOR JC CROSS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Finn Joosten 2001 Parthenon 14 38 2 Quinten van der Elst 2002 Parthenon 15 02 3 Jurjan Gillesse Spirit Oud Beijerland 15 17 VSEN KORTE CROSS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Marianne Nijholt 1977 s Gravendeel 25 34 2 Marije Verwaal 1982 Dordrecht 28 56 V40 KORTE CROSS Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Sylvia van Gemert 1962 Parthenon 25 32 2 Patricia Nieboer

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011606228&tp=3 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    MINI CROSS 5 JMINI MINI CROSS 5 MPUPC PUPIL C CROSS 10 JPUPC PUPIL C CROSS 16 MPUPB PUPIL B CROSS 6 JPUPB PUPIL B CROSS 12 JPUA1 PUPIL JA1 CROSS 15 JPUA2 PUPIL JA2 CROSS 17 MPUA1 PUPIL MA CROSS 7 MPUA2 PUPIL MA CROSS 9 JJUND JUNIOR JD CROSS 23 MJUND JUNIOR MD CROSS 10 MJUNC JUN MC B CROSS 3 MJUNB JUN MC B CROSS 2 JJUNC

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011606228&q=stat (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Vereniging Tijd 1 Naomi Olij 5 56 M 3KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Stefan de Vries 11 11 2 Robert van Susteren 11 55 3 Collin Alewijnse 13 01 V 3KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Chantal Pleune 13 03 2 Gwenn Alewijnse 13 53 3 Paola Edikshoven 16 04 M 5KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Solomon Teklebrhen 15 31 2 Corne

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011301108&tp=3 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Português Suomi Svenska Statistieken Baanloop 13 Januari 2016 Aalsmeer Woensdag 13 januari 2016 Evenement Datum Woensdag 13 januari 2016 Naam Baanloop 13 Januari 2016 Plaats Aalsmeer NED Finishlocatie Aantal deelnemers M 1KM 2 V 1KM 1 M 3KM 5 V

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011301108&q=stat (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Tijd 1 Sharon Steenbergen 2005 VV Hoogeveen 4 00 2 Joran Weggemans 2005 Hoogeveen 4 42 3 Dylan Snippe 2005 VV Hoogeveen 4 45 DPUP 1KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Britt Roos 2003 HAC 63 3 27 2 Amar Kardasevic 2003 VV Hoogeveen 3 59 3 Rick Kuik 2003 VV Hoogeveen 4 09 1KMGM 1KMG Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Dani Pluister 2004 Hoogeveen 4 49 2 Oscar Mensen 2001 Hoogeveen 5 42 3 Niels Maas 2004 VV Hoogeveen 5 42 CJUN 2500M Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Jan Bouwknegt 2000 HAC 63 8 51 2 Finn van Pijkeren 2001 Middelstum 9 23 3 Jai Rijpers 2001 VV Hoogeveen 9 36 BJUN 2500M Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Twan Reinders 2000 VV Hoogeveen 9 34 2 Jasper Strijker 2000 VV Hoogeveen 13 51 3 Ahmed al Aani 1998 VV Hoogeveen 14 59 5KMM 5KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Alwin Hoorn 1994 HAC 63 17 21 2 Mark van Ginkel 1999 Ten Boer 17 28 3 Thomas Reinders 1998 VV Hoogeveen 19 10 5KMV 5KM Plts Naam GJ Woonplaats Vereniging Tijd 1 Laura Prins 1998 HAC 63 21 18

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011022522&tp=3 (2016-02-06)
    Open archived version from archive

  • Uitslagen.nl |
    Hoogeveen Zondag 10 januari 2016 Evenement Datum Zondag 10 januari 2016 Naam Jan Weggemans Trimloop Plaats Hoogeveen NED Finishlocatie Aantal deelnemers 300 M KABOUTERS 7 FPUP 600M 20 EPUP 1KM 11 DPUP 1KM 20 1KMGM 1KMG 6 CJUN 2500M 21

    Original URL path: http://www.uitslagen.nl/uitslag?id=2016011022522&q=stat (2016-02-06)
    Open archived version from archive



  •